1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Kupie drugi raz Fifa 15 xbox one tanio

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez kadaj2, Marzec 22, 2015.

1. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    witam serdecznie, opisze co sie stało, kupiłem konsole od osoby co miała ją 3 dni, zaczeła sciągać gre fifa 15, która była do konsoli, i zostawiła na 9%, potem kupiłem przez lombard, i było jakies konto, wtedy nie wiedziałem ze nie wolno nic z tym robic, i skasowałem bo chciałem swoją nazwe dac itp, i tak oto gra sie dosciągneła ale nie moge ją włączyć, poszukuje osoby która mi jeszcze raz sprzeda tą gre, i podzieli się po połowie bym mógł tez grac online a nie chwile pograc i zniknie gra z profilu, jesli jestes w stanie mi pomóc bardzo prosze o kontakt, bo to żałosne mieć gre, skasować i nie móc zagrać....

Wczytywanie...

Poleć forum