Gra LT 2.0 konsola LT 3.0 będzie działać?

kepin

Świeżak
Świeżak
Jak w tytule czy gra która w opisie ma napisane że działa na lt 2.0 a lub lt 2.0 + będzie działać na konsoli z 3.0 czy trzeba ją jakoś specjalnymi programami dostosować ? Konkretnie to chodzi mi o Forza 4 która jest z XDG3 ale o takie starsze też pytam. Sprzęt już mam.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
lt 2.0 jak dobrze mowie to przepuscic przez abgx zeby byl pod lt 3.0 , a nie prościej ściągnąć wersie Lt3.0
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
Przepuść przez dobrze skonfigurowany ABGX 1.0.6 i nagraj. Nic ściągać od nowa nie trzeba.
 

kepin

Świeżak
Świeżak
lt 2.0 jak dobrze mowie to przepuscic przez abgx zeby byl pod lt 3.0 , a nie prościej ściągnąć wersie Lt3.0
1. Czyli konieczne jest przerobienie abgx tak?
2. Długo trwa takie przerabianie mniej więcej?
3. Jest gdzieś jakiś opis lub how to krok po kroku jak przerobić z LT 2.0 na LT 3.0 ? Jak tak to poproszę o linka. Szukałem ale nie mogę znaleźć.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
Konfiguracja ABGX 1.0.6 - XGD3 - Abgx360 - poczytaj a czas w abgx moze z 5min + nagranie gry 45 min :) (abgx oczywiscie 1.0.6 dla lt 3.0)
 

kepin

Świeżak
Świeżak
Konfiguracja ABGX 1.0.6 - XGD3 - Abgx360 - poczytaj a czas w abgx moze z 5min + nagranie gry 45 min :) (abgx oczywiscie 1.0.6 dla lt 3.0)
Dzięki. 1. Na tych ustawieniach mogę przerabiać wszystkie gry Lt 2.0 na 3.0 czy tylko te z XDG3?
2. Jak mam jakąś grę pod LT 3.0 to chyba nie trzeba nic przerabiać tylko po prostu nagrać?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
tak jesli gra sciagnieta pod lt 3 nic nie rob tak kazda gra smiga
 

kepin

Świeżak
Świeżak
Ok już wszystko jasne tak mi się wydaję. Dzięki za pomoc wszystkim
 

slaweqq

Świeżak
Świeżak
zeby nie zakladac nowego tematu, to sie podepne...

czyli gry xgd2 nalezy abgxem przerobic na lt 3.0, a jak wyglada sprawa z jeszcze starszymi produkcjami? fable 1, i inne? mam w konsoli lt 3.0 oraz iHasa

jak nagrac te starsze gry? przerabiac abgxem? a jak z ustawianiem img burna? booktype zostaje jak dla gier lt3.0? jesli trzeba pamietac jeszcze o czyms innym w przypadku starszych gier, prosze bardzo o pomoc


dzieki!
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik

Do góry Bottom