1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra LT 2.0 na LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MartinVip, Grudzień 24, 2014.

1. MartinVip

MartinVip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka wszystkim!
    mam taki problem, nigdzie z neta nie moge sciagnac sobie bf 3 bo juz nikt tej gry nie seeduje i jest lipa, sciaga mi wiekami... no i mam gre nagrana na dvd na lt 2.0 ale mam konsole przerobiona na lt 3.0 no i mam takie pytanie, czy moge sobie normalnie zrobic obraz gry nagrywarka ihas i po zrobieniu obrazu, obraz nagrac normalnie na nowa dvd i bedzie hulac? czy potrzebuje jakies programy etc. w ogole napiszcie mi co moge zrobic. z gory dzieki i zycze wszystkim wesolych !

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Smokersky

Smokersky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kup oryginal. BF3 kosztuje dzis grosze. Na PC rozdaja go wlasnie za dolara, a i na konsole mozna wyrwac za smieszne pieniadze. Jestem nowy na tym forum i zaskakuje mnie, ze co drugi temat jest o przerabianiu konsol i piraceniu gier. Pomyslalbym, ze gadka o sposobach na lamanie prawa bedzie na forum zabroniona, ale wyglada na to, ze wcale nie.

4. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W teorii możesz spróbować tak. Robisz obraz dydku, który masz nagrany. Dogrywasz do obrazu w ABX360 topologię pod LT3.0 i nagrywasz na nowo. Nie wiem tylko jak nagrana była płyta, którą posiadasz (100% iHASem czy np. zwykłą nagrywarką z opcją "truncate"). W każdym razie jeśli nie żal Ci płytki, to możesz spróbować. Obraz płyty zrobisz np. clonecd lub bezpośrednio w IMGBurn.

Poleć forum