1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Minicraft -

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miwi74, Listopad 18, 2012.

1. miwi74

miwi74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary śl.
    Witajcie,mam pytanie w sprawie gry minicraft.Czy ta gra jest gdzies di kupienia lub mozna ja sciagnac np.jesli bede miał konto gold to mozna minicrafta sciagnac gdzies z arkadii czy cos w tym stylu,albo tylko mozna go sciagnac za pomoca punktow.Pomózcie bo moj syn nie daje mi spokoju z tą grą.pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Gra Minicraft -

W wersji pudelkowej nie kupisz. Kupisz tylko.na xboxlive potrzeba chyba 1600msp. Albo wejdz na allehro wpisz minecraft zaznacz ze gra dla xboxa i tam do 20zl kupisz konto z ta gra a instrukcja ci powie co i jak zrobic by grac na swoim profilu :)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

4. miwi74

miwi74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary śl.
    No wiem ze na allegro mozna zamowic minicrafta za 20zł ale oni wysłaja na emiala jakies konto z którego trzeba pobrac jego profil i pożniej grę miicraft np ale czy to wszystko jest bezpiecznie czy nie dostanę bana na moją konsolę czy coś w tym stylu.

5. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wiesz niby ryzyko jest. Ale w praktyce watpie ze ktos dostal. Ja sam posiadam kilka gier tak kupionych ;)

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43

I tu się kolego bardzo mylisz bo MS za lewe konta banuje.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. miwi74

miwi74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary śl.
    Chyba lepiej nieryzykowac z tym kupowaniem gier na allegro i z tym lewymi kontami zeby grę sciagnać.Kupię lepiej punkty i doładuję i wtedy kupię za punkty 1600 potrzebne jest.A wie kto moze gdzie mozna kupić tanio punkty .

8. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    też tak uważam nie jest opłacalne otrzymanie bana za zaoszczędzenie kilku złoty a jeśli zależy nam na grze on-line to tym bardziej

jedynie alledrogo jest sensownym wyjsciem, przez strone xbox-a lub kartą kredytową wychodzi znacznie drożej

9. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Kody do M$ Points są na allegro, kupuj tam, nic Ci nie zrobią za to (-; . Co do gry jest tylko w wersji cyfrowej na Livie. Pozdrawiam, Malan.

Poleć forum