1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra multi na miesiąc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez victhe, Marzec 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, sprawa wygląda tak, że z kumplem mamy cały kwiecień wolny, i szukamy gierki w którą dużo razem pogramy.
    W grę wchodzi: Need For Speed: Hot Pursuit Test Drive Unlimited 2 i Borderlines. Każda gra wygląda fajnie, lecz w żadną nie graliśmy.
    Borderlines pod coopa. Co polecacie, w co długo graliście, jak oceniacie. TYLKO pod grę w 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Musze Cię zmartwić ale nfs hot pursuit nie jedzie na 2 pady. Sam tak pobrałem w ciemno nfsa i sobie nie pograłem.
    Moze to zalezy od polaczenia do live''a (wiekszosc opcji w menu potrzebuje neta).

btw. Lego <3 i Halo reach, idealne na 2 pady. Ewentualnie forzę, ale moze wam sie szybko znudzic;)
    Polecam tą stronkę, jest podana tam wiekszosc gier na 2 pady, tylko musisz patrzec na podpisy, bo niektore sa tylko na liva a nie na 2 pady.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepsza na multi jest Battlefield Bad Company 2, z tych wymienionych przez Ciebie wybrał bym Test Drive Unlimated 2 :) Decyzja należy do Ciebie.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tylko sprecyzuj, czy chodzi Ci o grę online (bo dla mnie słowo multi, to odrazu kojarzy się z graniem online) czy granie na jednej konsoli, na jednym tv, czy może na dwóch konsolach poprzez system link? Wiesz to jest różnica, bo na dwa Xboxy i multi Xbox Live no to Bad Company 2, czy może być też TDU 2, a jak jeden Xbox i telewizor, czyli splitscreen to jakieś Halo wyżej wspomniane czy borderlands, a jak system link to jeszcze co innego by się zagrał ; D

PS. zazdroszczę wolnego kwietnia -.-

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Borderlands na splita a na Xbox Live to jakieś Call of Duty - znudzi się po 3 tygodniach (więc się nie uzależnisz) :D

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    właśnie ja chcę przestrzec przed Call of Duty - nie nudzi się nigdy, więc jeśli zaczniecie grac teraz to gwarantuję, że na miesiącu się nie skończy :)

8. victhe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przepraszam, źle się wyraziłem. Mój kolega ma swoją konsolę, i chcemy kupić tą samą grę, by grać razem online ;)
    BTW: CoDa 6 mamy ;)
    W grę wchodzą narazie te 3 gry, wszystkie online - proszę o to samo co na początku ;)

9. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hot Pursuit ma fajny tryb prologue , z kolei w Bordera nie grałem , ale polecam pooglądać filmiki na YT :) Nie, że odrazu odsyłam tylko z przyjemnością radzę :D

10. victhe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra, dla mnie TDU2 po opiniach graczy z tego forum odpada.
    Need for Speed: Hot Pursuit vs Borderlines
    Wiecie o co chodzi, by w ten miesiąc fajnie się grało, i ważne - żeby się nie znudziło!
    Chodzi o rozgrywkę razem, HP razem, borderlines coop.
    W co się będzie lepiej grało?

11. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sam sobie odpowiedz ile wyścigów można przejechać z kumplem przez miesiąc ;P W strzelankach możecie się troche wyżyć, a w nfsie troche zaciekłości na początku a potem pewnie nuda. Z tego punktu widzenia poleciłbym Borderlands, ale nie wykluczyłbym kompletnie nfsa, w końcu ma fajne tryby do multi

12. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Najlepsze gry na dwoch to moim zdaniem gry sportowe, nie ma limitu..
    NBA2k11, Fifa 11, PeS 2011, NHL... te gry sprawią ze bedziecie grali i grali (chyba ze nie lubicie gier sportowych).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum