1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra na xbox czytana jako film

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomzik87, Listopad 28, 2009.

1. tomzik87

tomzik87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dopiero dzis stałem sie posiadaczem xboxa. Kupiłem go na allegro. Niby jest przerobiony Ix1.6 ale jak wkładam gre(odrazu była w stacji) to pokazuje mi sie menu jak w przypadku filmow tzn tło a na dole odtworz , skocz do menu itd. Gra to mini ninja i spr rowniez gre RE5 ale niewiem czy dopbrze nagrałem bo 1wszy raz wypalalem gre na x ale niby ok tosamo. Nie spr na oryginalach wiec niewiem czy problem w gre napedzie czy brak przerobki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Poczytałbys troche a dowiedziałbyś się, że potrzebujesz activate.iso. Poczytaj na forum.

4. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
  5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak masz ix 1.6 to i re5 i mini ninja powinny dzialac

nie potrzebne activate.iso

daj log z abgxe z tej płyty

6. tomzik87

tomzik87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na logach wszystko pieknie na zielono tylko 1 pomaranczowy cos o angle i ze musze miec minimum 1.4 iextreme to wszystko. activate iso tak samo sie zachowuje. to play this disk put in xbox console czy jakos tak. oryginaly chodza.

Wczytywanie...

Poleć forum