1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra na xbox360 za grę na PS2!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marian186, Sierpień 18, 2009.

1. Marian186

Marian186 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!!Jakiś czas temu sprzedałem xboxa360 jednak została mi jedna gra...Far Cry Instincts Predator.Nie będę ukrywał,że gra jest trochę porysowana.Kiedyś przechyliłem konsole z grą w środku i płyta się trochę porysowała,jednak DZIAŁA co jest chyba najważniejsze.W zamian chciałbym grę na PS2!Również oryginalną,lub kilka zgranych!Ważne by znajdowały się tam tytuły takie jak COD lub MOH!Mam nadzieje,że istnieje osoba na tym Forum,która wierzy mi co do sprawności płyty.Czekam na odpowiedzi!

POZDRAWIAM!:yeye::yeye::yeye::yeye::yeye::yeye:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marian186

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm....interesująca propozycja,jednak MOH Vanquard mam oryginał.Jest możliwość wymiany gier przegranych?Bardziej interesuje mnie Call of Duty WaW Final Fronts,lub MOH Wojna w Europie.

4. mistrzoo7

mistrzoo7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moge dać cod wAw i 3 + grand turismo

5. Marian186

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mistrzoo7 ale to są oryginały???Nie wiem czy wogóle brać oryginalne gry bo Far Cry nie jest w najlepszym stanie(chociaż działa).Moje gg to 8383876.

Wczytywanie...

Poleć forum