Gra na xbox'a z allegro (licencje, konta...)

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
Minecraft XBOX 360 (2490512754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
O co chodzi z takimi grami? ja ją kupuję, ok mam już te loginy i hasła, loguje się, ściągam grę i co? mogę potem usunąć te konto i gra normalnie będzie działała na moim koncie? multiplayer itp? będzie tak, jak bym sobie kupił z marketu? za te 1800msp?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
i gra normalnie będzie działała na moim koncie? multiplayer itp? będzie tak, jak bym sobie kupił z marketu? za te 1800msp?
tak, będzie działała na twoim koncie.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
A pózniej ban.
 

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
jak to? to czemu tyle ludzi to kupuje, skoro można złapać bana? jest to pewna informacja? bo nie wiem czy kupować..
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak to? to czemu tyle ludzi to kupuje, skoro można złapać bana? jest to pewna informacja? bo nie wiem czy kupować..
pare osob dostało bana za punkty i konta. nie wiem skąd sprzedawcy na allegro je mają ale na pewno nie z legalnych źródeł. W przypadku Bana, jest on tylko na konto gracza.
 

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
1.Czyli nawet jak bym już dostał bana, to wystarczy że założę sobie nowe konto na xboxie i dalej na live mogę śmigać?
2.Więc skąd można kupić przez internet (jakos taniej troszkę niż w sklepach) te msp (legalnie oczywiście, żeby nie były kradzione itp) żeby sobie legalnie gry ściągać ze swojego konta ( nie z czyjegoś) .?
 

-->rysia

Użytkownik
Użytkownik
I jeszcze jedno, jak mam konto silver, to mogę ściągać gry z marketu? czy da się tylko nna gold
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tylko na gold
 

bankajos

Banned
Jaki Ban.... kuzyn ma nieprzerobionego xklocka i mu chodzi bez problemu
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Gry można pobierać mając konto Silver. Bany są za to, sporo osób dostało.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
pare osob dostało bana za punkty i konta. nie wiem skąd sprzedawcy na allegro je mają ale na pewno nie z legalnych źródeł. W przypadku Bana, jest on tylko na konto gracza.

Może być na konsole także.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może być na konsole także.
na konsole jest za przeróbkę. Za punkty jest tylko na konto.
 

Do góry Bottom