1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra nagrana zgodnie z poradnikiem, zaś błąd jest ten sam co wczesniej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MeAgainsTheWorld, Lipiec 22, 2012.

1. MeAgainsTheWorld

MeAgainsTheWorld Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam LT 2.0 i najnowszego dasha, nagrałem Max Payna 3 zgodnie z poradnikiem dla LT 2.0 i gra dalej nie odpala... Coś wczytuje aa potem są różne napisy że gra nie jest obsługiwana lub przeczyść ściareczką. W tygodniu idę przerobić na lt 3.0 (pewnie będzie lepiej wypalać takie gierki, dobrze myślę?) i moje pytanie brzmi jak uruchomić na LT 3.0 na przykład nba 2k12, Batmana czy NFS the Run pytam się dlatego bo mój przyjaciel ma lt 3.0 i jak pożyczam mu takie gry to żadna z nich nie odpala wieć moje pytanie brzmi jak je wypalać pod lt 3.0 gry takie NBA 2k12 NFS the run czy inne nowe gierki z XGD3 żeby czytały? Trace kolejny płytki Verbatina a efekt jest ten sam u przyjaciele gry nie chodzą... Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    1 osoba to lubi.
  4. tomio82

tomio82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Zrób obraz twoich gierek potem potraktuj go ABGX i wypal i już będą działały u twojego kumpla

5. MeAgainsTheWorld

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, aa jak gra Max Payne która mi nie działa wrzucą ja na dysk z trikiem z mp3 to jest szansa że gra odpali? Gra dobrze jest wypalona pod lt 2.0 tylko są różne właśnie te napisy że gra jest nie obsługiwana... Aaa masz może poradnik jak wypalać pod lt 3.0 dla mojego przyjaciela ? Na przykład NBA 2k12 czy tego Batmana?

6. wafel23

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
  7. MeAgainsTheWorld

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mogę ten tutorial zrobić na lt 3.0 jeśli chodzi o grę Max Payne ? Czy potrzebna jest koniecznie nagrywarka z ihasem ?

8. wafel23

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ja nagrywalem maxa ale pod lt 2.0 i gra dziala tylko z trickiem mp3 pod lt 3.0 pewnie też bedzie musial to zastosowac :) skoro nie ma ihasa a poradnik jest pod LT 3.0

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nagrywarka z ihasem ;-) dobre

do nagrania Max'a nie musisz mieć iHas'a

Wczytywanie...

Poleć forum