1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra nie chce się uruchomic... Nowa konsola... Pomocy..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sevik, Marzec 11, 2010.

1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Witam. Dokładnie tydzień temu zakupiłem konsolę, Xbox 360 Arcade Jasper, i wystąpiły pierwsze problemy.
    Mam grę Fifa Street 3. Zakupiłem ją razem z nowym Xboxem, i przez pare dni grałem normalnie. Aż do dzisiaj. Włączam konsole, pada, i klikam "Zagraj w Fifa Street 3". I nagle wyskakuje czarny ekran, i koniec.
    Grałem jeszcze w pożyczone GTA IV (ostrro porysowane) i działało normalnie (raz się zacieło ;] )
    Pomóżcie, bo nie wiem, czy coś nie tak z konsolą, czy z grą... Bo mnie szlag trafi ;O

Konsola nowa z serwisu, nie przerabiana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bogo666

bogo666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziwna przypadlosc :) sprawdz inna gre jesli bedzie to samo to cos z boxem sie musialo stac

4. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Sprawdź inną gre może akurat jest coś nie tak z tą fifą.

5. marcinkos

marcinkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
  6. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Jeżeli nie pomógł Ci poradnik który podał kolega wyżej,oddaj konsole do punktu sprzedaży powinni Ci dać nowy sprzęt jeżeli nie minął okres rozruchowy,a jak minął dzwoń do M$.

7. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Okej, jutro daje w szkole koledze tą grę, i sprawdzimy czy na jego Xboxie działa...Acha... A ile trwa "okres rozruchowy" jak wspomniał 'Push The Tempo'.
    Dziękuje.

8. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zależy ile sklep Ci udzielił.

Może wcale ni dali czegoś takiego jak "okres rozruchowy". Ale M$ powinno Ci to naprawić jeżeli to wina konsoli.

9. fifty

fifty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie robiłeś żadnej aktualizacji xbox'a ? ja tak miałem z gra NBA Street Homecourt
    po aktualizacji gra przestała działać. dodam ze miałem to na starszej konsoli przerobionej

10. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Według mnie to wina gry, bo skoro GTA IV działa to znaczy, że z konsolą raczej jest wszystko ok ;> A próbowałeś zgrać fifę na dysk i grać z dysku?

Wczytywanie...

Poleć forum