1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GRa nie odpala, co zrobiłem źle?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mikeros, Grudzień 8, 2009.

1. Mikeros

Mikeros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Zrobiłem wszystko jak opisane jest tu: http://xboxforum.pl/iso-f10/przygotowanie-i-nagranie-gry-krok-po-kroku-28681.html . Nagrana płyta , sprawdzona abgx360. Wszystko powinno być dobrze, ale gdy daje odtworzenie dvd to jest biały ekran z napisem xbox 360 i nic sie dalej nie dzieje, próbowałem coś włączyc ale nic nie działało. Konsola przerobiona ixtreme 1.6. Czytałem coś o Activate.iso , ale nie wiem co to jest i czy tego potrzebuje.

Z góry dzięki za pomoc.

Sory jak już taki temat był. Dajcie linka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Fajnie by było jakbyś powiedział jeszcze o jaką grę chodzi

4. Mikeros

Mikeros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    TO musisz albo grę spatchować z wave4 na wave3 lub użyć activate.iso

WSZYSTKO znajdziesz na forum, więc temat wywalam bo jest to setny chyba temat na temat tego...

Wczytywanie...

Poleć forum