1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra offline bez Stealth Patchów

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Shakedown, Grudzień 31, 2008.

1. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nagrałem obrazy płyt, zainstalowałem gry na HDD w konsoli, ale grałem tylko offline (konsola nigdy nie była podłączana do internetu). Po dokładnym zapoznaniu się z tutorialami okazało się, że każdy obraz należy samemu sprawdzić odp. programami. Po sprawdzeniu jednej z gier abgx360 okazało się, ze jakieś pliki należy dograć (zrobił się autofix).

Czy jeśli NIE GRAŁEM na XBL i nagram gry ponownie z poprawnymi SS i ponownie zainstaluje je na HDD konsolki to będzie OK?
    Innymi słowy czy stare, "złe" wersje gdzie są w konsoli zapamiętywane?

Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kiedyś na XH była dyskusja na temat zapisywania info o grach w konsoli i boss XH >> Arakon napisał, że takie informacje mogą być zapisywane w pliku o nazwie secdata.bin we falshu, którego nie można modyfikować bez znajomości klucza CPU. I właśnie na podstawie tego MS banuje konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum