1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra offline na niezweryfikowanych obrazach a podłączenie do LIVE

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Davvido, Styczeń 27, 2010.

1. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od wyjścia iXtreme LT dużo czytam - o przeróbkach, konsekwencjach, banach, itd. Na jednym z for znalazłem wpis, który mówił o tym, że Xbox zapisuje logi z gier i jeśli graliśmy offline na niezweryfikowanych obrazach gier to po podłączeniu do LIVE (nawet z iXtreme LT) możemy dostać bana - właśnie za obrazy, na których graliśmy offline. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest w praktyce - znacie takie przypadki? Czy wypalenie i załadowanie zweryfikowanego obrazu danej gry spowoduje nadpisanie logów jednocześnie zapewniając swego rodzaju bezpieczeństwo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli masz przerobioną konsolę to wcześniej czy później i tak dostaniesz BANA jak sie podłączysz do usługi LIVE.

4. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prosiłbym mimo wszystko o sensowne odpowiedzi. Konsole mam dwie i w tej chwili jedynie zbieram wszelkie informacje o iXtreme.

5. maly_ntt

maly_ntt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem swojego czasu iXtreme 1,6 , grałem na 100% sprawdzonych kopiach abgx360 , w listopadzie tak czy siak BAN. aha - raz dałem d..y i grałem w Forza 3 przed premierą, offline. Pozdrawiam

6. Haker5

Haker5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem, ale calutki czas grałem offline i nie otrzymałem żadnego bana coś mi się nie wydaje bo to by musiało weryfikować płyty sektor za sektorem aby sprawdzić czy się różni od oryginału. Chociaż mogę się mylić może obrazy nie weryfikowane są inaczej jakoś zrobione.

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałeś offline, ale teraz rzecz jasna grasz online?

8. Haker5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak grałem offline teraz kilka razy już online a grałem w gry które nie nadają się w żaden sposób do gry na live.

9. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prawdopodobnie M$ teraz zaprzestał banowania - zacznie pewnie w okolicach października/listopada.

10. malyromek

malyromek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzie zapisane są logi z gier. jeżeli na karcie pamięci lub dysku może warto mieć jedn dysk z profilem offline a drugi do online.

11. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli już to w pamięci NAND, jednak zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że logi faktycznie są tam zapisywane, inni natomiast, że nie, a nawet jeśli - to są nadpisywane i nie ma się*czego obawiać.

12. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox-Scene News: XVal 2.0 and Xbox Image Browser v1.0

Sprawdziłem to na trzech konsolach. Pierwsza zbanowana - program to wykrył. Druga niepodłączana do LIVE, ale były uruchamianie niezweryfikowane i patchowane gry - program to wykrył. Trzecia - przerobiona, niepodłączana do LIVE i grane tylko na bezpiecznych obrazach - program dał informację, że konsola jest „czysta”. Także jest to jakieś rozwiązanie. Jak coś wykrywa - nie łączyć się z LIVE nawet z iXtreme LT.

13. mietek909090

mietek909090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdziłem to przed chwila na konsoli która odpalała każdy syf za pomocą active iso i wyświetliło komunikat ze sprzęt jest czysty.

14. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na xbox-scene można przeczytać, że jeśli program wyświetli, że konsola nie jest czysta to wystarczy przez jakiś czas uruchamiać zweryfikowane obrazy i Xbox się „wyczyści”. Potwierdziło to kilka osób w różnych tematach.

Activate.iso świadczy o tym, że nie patchowałeś gier - a to już na plus.

15. mietek909090

mietek909090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisząc syf miałem na myśli gry z podmienianymi plikami (inne niż ss, dmi itp.) oraz pełne czerwonych komunikatów w abgx.

16. frugo pl

frugo pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przepraszam a wartosc X gdzie mozna znalesc? chetnie bym sprawdzil swoja konsole czy ma bana.z gorry dziekuje za odpowiedz.

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To jest do sprawdzania czy konsola ma bana jeśli takiego dostanie. Sprawdza secdata:D np kupujesz na allegro każesz podać dane spr jest czysta kupujesz:). Oflagowanej wam nie wykryje bo jak :). To co tu pisał kolega stek bzdur

18. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To co pisał kolega to informacje z xbox-scene. :)

19. Haker5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest tylko informacja ja np. sprawdziłem dwie zbanowane konsole i pokazało, że czyste tak, że nie wiem ile w tym prawdy moje którą gram na live też czysta więc nie wiadomo.

20. filip2012

filip2012 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak sprawdzić konsole tym programem trzeba ją jakoś podłączyć od pc czy jak ?

21. kuab91

kuab91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Przecież masz wszystko napisane. Wystarczy numer seryjny konsoli wpisać i X Value

Wczytywanie...

Poleć forum