1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra online a używki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez conrdd, Sierpień 29, 2011.

1. conrdd

conrdd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy kupując używaną grę na allegro - np COD - ryzykuję iż jej kod został już wykorzystany i nie będę mógł grać online? (tak jak jest to na PC)

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tylko z grą smackdown vs. raw 2011 spotkałem się z online axxes pass. W COD'ach tego nie ma.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja z tym spotkałem się w:
    Dirt 3, Fifa 11, UFC Undisputed 2010...
    Nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba od pewnego czasu też wszystkie gry od EA mają tzw. online pass.

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W żadnym Call of Duty nie ma żadnych kodów potrzebnych do gry online. Gry EA mogą pochwalić się online pass, który jest potrzebny, jeśli chcemy pograć na xbox live. Takie kody, to nie problem - można nabyć je na allegro.

Wczytywanie...

Poleć forum