1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra online-jak sie podlaczyc do gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szpaz, Grudzień 26, 2015.

1. szpaz

szpaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, nie umiem znalesc serwerow do grania przez internet. mam konto live a chcialem zagrac jakis przykladowy mecz w fife np. A jakby ktos mial liste gier ze wsteczna zgodnoscia albo jakis link do strony.z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. szpaz

szpaz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak to znaczy moge normalnie sciagnolem sobie te dwie gry co byly w tym miesiacu za darmo, wydaje mi sie ze mam xbox live gold subskrybcie na 3 miesiace z przedplata. :) a to potrzeba jeszcze jakiejs innej subskrypcji ? dzieki wielkie :)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, to tej właśnie trzeba co masz. Może masz NAT zamknięty na konsoli? Sprawdź przetestowanie łącza na konsoli. NAT powinien być otwarty żebyś mógł grać, a jak nie to poprzeglądaj ustawienia routera, może musisz Xboxowi odblokować porty. Gdzieś na stronie MS jest lista portów jakie muszą być odblokowane dla konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum