1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra online na 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez user999, Styczeń 23, 2011.

1. user999

user999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć,
    przymierzam się do kupna konsoli, zamierzam głównie grać online.
    Wiem, że to może nieodpowiednie forum, ale jak ocenilibyście jakość/możliwości online xboxa w porównaniu do ps3?

Kilka najważniejszych pytań:
    1. Jakość połączenia - czy serwery zlokalizowane są w Polsce? Czy gra odbywa się zawsze przez serwer czy ustanawiane jest bezpośrednie połączenie między graczami?)
    2. Ilość graczy online - czy bardziej popularny jest xbox czy ps3?
    3. Lagi/pingi - występują?

Wszelkie uwagi mile widziane:)

pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    1. Dotychczas nie spotkałem żadnych problemów, a neta nie mam kozackiego (radiówka) :)
    2. Jeżeli preferujesz granie online to tylko i wyłącznie Xbox, co prawda płacisz za granie przez sieć i inne dodatkowe usługi, ale XBL jest zdecydowanie bardziej rozbudowany od PSN, choć trzeba przyznać Sony stara się i nie jest już tak biednie jak na początku.
    3. Nie

4. user999

user999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki serdeczne za odpowiedź, co rozumiesz poprzez "rozbudowany"?
    trochę stary już jestem, od dawna nie na czasie:)
    co fajnego/niestandardowego oferuje 360?

5. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
    1. Wydaje mi się, że to zależy od gry bo przykładowo gracze w Fifie łączeni są bezpośrednio a w battlefield łaczy na serwer.
    2. Tutaj w tej chwili rządzi Xbox live.
    3. Osobiście spotkałem się z lagami grając w Fife WRC 2010 z graczami z za oceanu w żadnej innej grze nie uświadczyłem.

6. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Z tego co wiem to na ps3 gra przez neta jest slaba.
    U NAS jest graczy pelno:my(czyli polacy-jest nas pare tysiecy,moze kilkadziesiat,w kazdym razie ogromna liczba)i hamburgery(oooo... ich jest pelno,nigdy nie bedziesz ich szukac).Na livelog.pl sa fajne ustawki. Na tym forum tez znajdziesz z kim pograc.
    Przy necie 1mb/sek,ktore dzielilem,,na pol,, z innym laptopem-wszystko szlo pieknie. Nie ma zadnych problemow,we wszystkie gry mozna sobie plynnie pograc.
    Jesli chodzi o to,ze trzeba placic-to nie kosztuje zbyt duzo. Niecale 50 groszy dziennie. Na allegro gold na rok leci za 140zl,a nawet czasami za 120 zl. Na dodatek masz 1 miesiac na konto za free-takie konta mozesz zalozyc 3.
    Na dodatek za cholernie tanie punkty z allegro kupujesz pelne gry (alan wake,splinter cell: conviction, ac2 itp.) za ok 25 zl (popatrz na allegro ile kosztuja takie gry-oszczednosc kilka razy)
    Chcesz grac przez neta,lepiej nie przerabiaj,chyba ze chcesz pograc przez XlinkKai,ale tam moze gorzej isc.

7. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Rozbudowany w sensie, że XBL oferuje m.in prywatny czat głosowy z innym graczem, o wiele łatwiej można stworzyć turniej, prywatną potyczkę z kolegą/znajomym, większa opcja wyboru gier niezależnych deweloperów dostępnych wyłącznie przez sieć (tzw. Xbox Live Arcade) często są to pozycje tworzone ekskluzywnie na Xboksa, wciągające i zyskujące uznanie graczy :) Video on Demand, czyli wirtualna wypożyczalnia filmów, to samo Games on Demand. Wymieniłem tylko kilka, gdyż nie jestem za bardzo obeznany w XBL lecz wymienione przeze mnie wcześniej usługi są być może mniej istotne szczególnie dla nas, Polaków, no ale w każdym razie PSN tego nie oferuje. Po za tym przeważnie serwery na Xboksa są bardziej stabilne, a usterki podczas potyczek rzadziej spotykane niż na PlayStation.

PS Nie ma za co, byłbym wdzięczny gdybyś kliknął przy moim wcześniejszym poście dziękuję :)

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    1. zależy od gry
    2. praktycznie to samo
    3. zależy od Twojego neta

9. user999

user999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrobione, sorki, w końcu jestem tu nowy ;) poprzednio kliknąłem na karmę.

chyba wszystko jasne w temacie, dzięki za rozwianie wątpliwości, gdybyście mieli jednak coś do dodania to nie krępujcie się.
    kwestia kasy - tak jak Antek napisał, to naprawdę nie jest dużo, no i chyba lepiej za coś zapłacić i mieć pewność że będzie śmigać.

aha jeszcze pytanie: nhl - popularne w online? kocham hokej, dla mnie must have

10. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Kolega ma NHL i nie narzeka . Gra w to co dziennie i graczy szuka idealnie :) Oczywiście do multi polecam jeszcze :

1. Battlefield Bad Company 2
    2. Assassin's Creed : Brotherhood
    3. Grand theft auto ; Episodes from liberty city :)

11. user999

user999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję wszystkim,
    wygląda na to, że nie będę zawiedziony.

12. krystian_malarz

krystian_malarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Raków/Wrocław
    nie będziesz ja dostałem bana, nie moge grać ale niedługo kupuję nową i nie zamierzam powtórzyć tego błędu 2 raz za żadne skarby, warto poświęcić tę kasę na xboxa i na live

Wczytywanie...

Poleć forum