1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Online na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FlyJack, Czerwiec 14, 2014.

1. FlyJack

FlyJack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więc tak miałem kiedyś dawno temu X360 i bardzo fajnie grało się w gry multi. Headset był dołączany więc w grach było gwarno i poznać było mnóstwo nowych ludzi i współpraca była dobra. Potem przerzuciłem się na PS3 (bo miałem rroda z 4 razy pod rząd i gwarancja już się skończyła). Tutaj HS trzeba było dokupić i na ogół w grach była cisza co mnie denerwowało), przy zakupie PS4 liczyłem na poprawę sytuacji bo HS dodawany.., ale jednak dalej nie jest różowo i 'gada' ogólnie jakieś 20% graczy...

Jak jest z tym na Xbox One?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak grasz ze znajomymi to wiadomo ze grupa tętni życiem .Teraz tylko musisz znaleźć sobie ekipę/znajomych do wspólnej gry .

4. FlyJack

FlyJack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to tak było nawet na ps2...

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No to nie wiem czego oczekujesz ze wejdziesz w grę i sami zaczną do ciebie gadać ? No całkiem możliwe jak będziesz burgerem to coś tobie powiedzą .Wiadomo chyba żeby grac czy to na ps4 czy na XO to raczej wypadało by już mieć z kim niż liczyć ze sami się podczas meczu masowo odezwa.

6. FlyJack

FlyJack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem, aby ktoś mi odpisał. Bo z doświadczenia wczesnych lat x360 wiem, że w multi osoby chętnie się komunikują i jest gwarno podczas gry.
    Na PS3 i PS4 jest cisza. Dlatego proszę kogoś ogarniętego o odpowiedź. Bo to że mogę sobie znaleźć 'friends' do gry i rozmawiać to nawet na Wii U można... A mi chodzi o poznawanie nowych osób z całego świata.

Jeszcze pytanko: Czy opłaca się teraz kupować Xbox One, czy lepiej poczekać do polskiej premiery?

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    W każdej grze na kanale gry Burgerownia nadaje i to równo czy to fifa, BF czy to jakaś inna gra, pamiętajmy ze prawie każdy ma podłączonego kinekta a jak nie to słuchawki więc nadają ze aż ich sie słuchać nie da

Wczytywanie...

Poleć forum