Gra online, ntsc -> pal, dysk?

gosiakoprzem

Świeżak
Świeżak
Witam,
Jako, że jestem posiadaczem konsoli od niedawna.. mam kilka pytań do "speców" :)

1. Konsolę mam przerobioną ixtreme 1.5. Wszystko "śmiga" pięknie - bezproblemowo ściągnąłem "NBX" i jest fajnie. Jak to wygląda, jeżeli chodzi o granie "online" ? Ban na starcie? :)

2. Mam kilka gier w systemie NTSC.. da się coś z tym zrobić, żeby działały w "PAL'u"? Jak takie ISO przerobić?

3. No i ostatnia sprawa.. dysk twardy. Na chwilę obecną mam 60GB (X360 Premium), a gdybym chciał dokupić większy dysk? Dla przykładu:
Western Digital 160GB 5400rpm 8MB cache ATA100 [WD1600BEVE] - 239zł : Esc.pl
Western Digital 250GB 5400rpm 8MB cache ATA100 [WD2500BEVE] - 330zł : Esc.pl
Są to najzwyklejsze dyski WD na ATA. Będą dobre? Czy X360 potrzebuje jakichś specjalnych modeli dysku oraz pojemności?

Z góry dziękuję za info!
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
bezproblemowo ściągnąłem "NBX"??
Chyba chodzi ci o NXE??TO tak Jak masz ixtreme 1.5 to bana niebędziesz mial graj bez obaw.Kup ten dysk 160gb WDBEVS.
 

gosiakoprzem

Świeżak
Świeżak
NXE :) Pomyliło mi się :)
Napisałeś:

"Jak masz ixtreme 1.5 to bana niebędziesz mial"
To znaczy, że wcześniejsze wersje dostają bana? No i jeszcze co mnie ciekawi... jeżeli w jakiś niewyjaśniony sposób dostanę tego bana - jak to wygląda? Konsola w "wersji offline" działa normalnie - tylko nie mam już żadnego dostępu do gier online, tak?

I co do dysku, 160GB to max co można do X360 wsadzić?
Taki dysk trzeba jakoś formatować?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Jako, że jestem posiadaczem konsoli od niedawna.. mam kilka pytań do "speców" :)

1. Konsolę mam przerobioną ixtreme 1.5. Wszystko "śmiga" pięknie - bezproblemowo ściągnąłem "NBX" i jest fajnie. Jak to wygląda, jeżeli chodzi o granie "online" ? Ban na starcie? :)
Bana na starcie nie dostaniesz, ale jak przyjdzie nowa fala to możesz się załapać. Rysyko zawodowe.


2. Mam kilka gier w systemie NTSC.. da się coś z tym zrobić, żeby działały w "PAL'u"? Jak takie ISO przerobić?
Nie da się, ściągnij PAL/Region Free.

3. No i ostatnia sprawa.. dysk twardy. Na chwilę obecną mam 60GB (X360 Premium), a gdybym chciał dokupić większy dysk? Dla przykładu:
Western Digital 160GB 5400rpm 8MB cache ATA100 [WD1600BEVE] - 239zł : Esc.pl
Western Digital 250GB 5400rpm 8MB cache ATA100 [WD2500BEVE] - 330zł : Esc.pl
Są to najzwyklejsze dyski WD na ATA. Będą dobre? Czy X360 potrzebuje jakichś specjalnych modeli dysku oraz pojemności?

Z góry dziękuję za info!
Te dyski nie będą działać x360. Tylko dyski z serii BEVS.
NXE :) Pomyliło mi się :)
Napisałeś:

"Jak masz ixtreme 1.5 to bana niebędziesz mial"
To znaczy, że wcześniejsze wersje dostają bana? No i jeszcze co mnie ciekawi... jeżeli w jakiś niewyjaśniony sposób dostanę tego bana - jak to wygląda? Konsola w "wersji offline" działa normalnie - tylko nie mam już żadnego dostępu do gier online, tak?

I co do dysku, 160GB to max co można do X360 wsadzić?
Taki dysk trzeba jakoś formatować?
Możesz wsadzić i 250GB, ale x360 będzie widział i tak max 120GB. Co do modyfikacji dysku to wszystko jest w poradnikach. >> Szukaj !

KAMILKINGPL 2 nie pisz pierdół, bo wprowadzasz ludzi w błąd.
 

gosiakoprzem

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki za to pomocne info!
Ostatnie pytanie.. póki co:



Ten dysk, będzie ok?
Taki dysk, prosto z hurtowni = ~180 PLN
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Ten będzie ok.
 

Do góry Bottom