1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra online xbox 360 z xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wujekglut, Maj 1, 2016.

1. wujekglut

wujekglut Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie odnośnie gry online między tymi dwoma konsolami. Zaprosiłem kumpla do znajomych w celu zagrania fifa16 online, on posiada xbox one ja x360, niestety nie możemy wysłać do siebie zaproszenia do gry. Może po prostu nie ma takiej możliwości między tymi konsolami? Poniżej fotki przedstawiające brak możliwości wysłania zaproszenia do gry z menu x360 oraz widok ikony znajomego w pomarańczowym kolorze z menu fify16.
    20160425_213748.jpg
    20160426_225319.jpg ,

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jedyna gra jaka ma możliwość gry miedzy dwoma konsolami to WOT oraz gry w wstecznej kompatybilności

wujekglut lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum