1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzysed, Styczeń 7, 2013.

1. krzysed

krzysed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czytałem już kilka tematów na forum, ale chciałbym jednoznacznej odpowiedzi. Czy mogę na przerobionej konsoli zacząć grać Online bezboleśnie?? Wiem że nie można tak po prostu zacząć grać, ale czy można zrobić coś, żeby nie trzeba było kupować nowej konsoli??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po raz n-ty. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/przerobka-wa-ne-wejd-43546/

Nie ma czegoś takiego jak gra online bezboleśnie, zawsze jest ryzyko i sam je podejmujesz :) Nie ma opcji na zabezpieczenie się przed tym, no chyba że jakieś kombinacje typu blokada zapisu na nandzie(chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie).

4. krzysed

krzysed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. No właśnie ten temat czytałem. Tak myślałem, więc jeszcze raz dzięki za odpowiedz.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam, było...

Wczytywanie...

Poleć forum