1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mario31, Kwiecień 30, 2013.

1. Mario31

Mario31 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich.dopiero kupilem xbox i chcialbym zagrac online w mw3 .probowalem ale nic to nie da poniewaz otwiera mi sie karta ale jestem sam nie ma zadnych przeciwnikow .moj kumpel tez byl wczoraj online ale go nie widzialem .pomozcie co mam zrobic krok po kroku zeby walczac z innymi.dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    No to tak, na początek musisz mieć wykupiony xbox live gold, później odpalasz xboxa na swoim profilu z tym wykupionym live gold'em, odpalasz mw, bierzesz multiplayer, następnie klikasz xbox live, później graj bądź play jeżeli gra po ang, a na koniec wyszukaj mecz, wybierasz tryb na jakim chcesz grać i czekasz :) im słabszy net, tym dłużej będziesz czekać. Jeżeli Cię nie dołączy nigdzie, a używasz router'a sprawdź czy nie masz zablokowanych portów. Jak wejdziesz w mp>xbox live to tak po środku ekranu po lewej stornie pisze NAT : Jeżeli masz Otwarty to dobrze, jeżeli Średni to pora zobaczyć te porty :)

Wczytywanie...

Poleć forum