1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MireX, Marzec 8, 2010.

1. MireX

MireX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam,
    dzisiaj sprzedałem swojego Xboxa360 (przerobionego) z myślą aby kupić funkiel nówkę i grać na oryginałach przez neta.
    Tylko moje pytanie brzmi...
    Czy grając na oryginałach przez XboxLIVE trzeba coś płacić i ile ????
    Bo moim zdaniem kupując oryginalną grę nie po to wydaje się 199zł żeby jeszcze płacić za grę ONLINE. (ale to jest moje zdanie) :D
    Drugie pytanko w sumie nie powinno znaleźć się na tym forum ale...
    zastanawiam się nad kupnem PS3 i czy grając ONLINE na tej konsoli trzeba również płacić??
    Z góry dzięki za info.
    Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    XBL - ok. 120 zł rocznie
    PSN-darmowy. ale gorszy od xbl

4. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jesli chcesz grac na x360 przez siec musisz wykupic abonament Gold nie jest on wcale taki drogi (ok 120zl na rok) a masz pewnosc ze bedziesz mial z kim grac i ze zawsze beda do tego serwery. Na ps3 nie musisz placic za gre online, ale czesto sa problemy ze znalezieniem ludzi do gry, zwlaszcza na mniej popularnych tytulach.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri

PSN - gorszy bo darmowy ? hehehe chyba nie masz pojęcia o czym piszesz akurat jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie XBL - płatny i niewiele oferujący dla zwykłego użytkownika ( poza graniem online ) a na dokładkę niedostępny w Polsce , PSN - darmowy , dostępny dla wszystkich krajów no i oczywiście HOME i sporo innych ciekawych rzeczy ( za darmo !! ) których XBL nigdy nie będzie miał ...

6. MireX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    No tak ale wykupię abonament ale i tak nie ma polskiego XboxLive.
    Hmm... Mam straszny dylemat między PS3 a Xbox-em.
    Jutro pożyczę od kolegi PS3 i będę miał porównanie.

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja osobiście kupiłem x360 tylko dla przeróbki , choć na chwilę obecną mam jeszcze nieprzerobionego to myślę że za miesiąc-dwa chyba przerobię bo ledwo wyrabiam z kupowaniem lub wymianą na używki a online gram raz na jakiś czas tylko . Jeśli stać Cię na oryginały i dużo grasz online to wybrałbym na Twoim miejscu PS3 . Jeśli myślisz o "tanim graniu" ale raczej nie online weż x360 .

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Masz chiciaż ps3?
    Co z tego że ma Home jak to tylko dodatek z którego prawię się nie korzysta.

Zdażyło ci się kiedyś że wyrzuciło Cię z xbl? Wątpie, a z psn często wylatuje.
    Poza tym xbl lepiej szuka serwerów i nie ma tak dużo lagerów jak na psn.

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    PS3 miałem 2 lata ( i na HOME czasem siedziałem więcej niż na jakiejś grze , szczególnie sporo grałem w HOME na bilardzie i w szachy ) i gdyby nie możliwość grania na piratach na x360 nigdy bym nie zamienił PS3 na x360 .

10. MireX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Już ograłem się na single player i teraz chce sprawdzić jak to jest grać przez neta. Np. w NBA, Army od Two, czy Battlefield BC2.

Wczytywanie...

Poleć forum