1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 007marc, Grudzień 14, 2011.

1. 007marc

007marc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,świeżo zakupiłem konsolę dla dzieci na allegro (czekam na przesyłkę) ,żebym dobrze zrozumiał i nie pomylił pojęć :

- dla gry poprzez internet wystarczy wykupiony pakiet Xbox Live - w tym przypadku przy nowej konsoli i założeniu konta na Xbox Live - chyba miesięczny abonament - i mogę grać w każdą oryginalna grę (płytę włożoną do napędu) - np. kupiłem oryginalną ale używaną grę - Halo 3 ;

- doczytałem że niektórzy podają na Allegro przy sprzedaży używanej gry że kod (?) jest wykorzystany - czy w tym przypadku jeżeli mimo tego będę miał wykupiony abonament na Xbox Live będę miał możliwość gry poprzez internet ?

- do poprzedniego pytania - jeżeli gra ma kod (niewykorzystany) to pomimo nie wykupionego Xbox Live (Gold) będę mógł grać poprzez internet w dana grę ?

Proszę o wyrozumiałość Marek

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Do grania w multiplayer ( przez sieć z ludźmi ) potrzebujesz xbox gold . Przy nowej konsoli masz trzy miesiące darmowego tj. przy stworzeniu nowego profilu jeden miesiąc i tak kolejne trzy razy . Do niektórych gier dołączany jest kod jednorazowy który przypisywany jest do profilu. Czyli kupując używaną grę kod zużyty będzie trzeba odnowić ażeby był dla Twojego profilu. ( koszt koło 800 msp średnio ) .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Do gry online potrzebny jest Xbox Live GOLD ale nie które gry wymagają przepustki sieciowej (jednorazowy kod) aby grać online :) np. w takiego Battlefielda 3 pograsz dopiero jak bedziesz miał Golda i online pass :)

5. 007marc

007marc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki komar251 i novy66 teraz zrozumiałem ale jak sprawdzić czy dana gra wymaga "przepustki sieciowej" (na nowe oryginalne nowe gry niestety nie będę mógł sobie pozwolić ,oryginalne używane - tak ) ,przy zakupie danej (używanej) gry (w tym przypadku na Allegro) zawsze pytać się czy gra potrzebuje"online pass" i czy był już wykorzystany (w międzyczasie już próbowałem dwa razy bez odpowiedzi) ?
    Nie wiem czy można polegać na wiedzy i prawdomówności Sprzedających - niestety !

6. komar251

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Po zakupie gry i sprawdzeniu czy online pass działa wystawiasz pozytywa. Jeśli gość napisał że jest nie wykorzystany to wal negatywa albo dogadaj się bo produkt jest wybrakowany. Nie ufaj na słowo :_).

7. 007marc

007marc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "komar" sprawdzenie czy wystawienie komentarza to wiadome ,w tym wypadku chodzi mi o to czy jest jakaś strona czy gdzieś jest oficjalnie napisane że dana gra np. Call of Duty : MW2 wymaga kodu (że jest dostarczany z grą) do grania w multi online .
    Jak kupie nowiutką ze sklepu ,po otwarciu z folii będzie wszystko wiadomo ale przy kupnie używanych musiałbym przed zakupem każdej gry pytać się Sprzedającego czy gra wymaga kodu i czy był już wykorzystany - chyba tak mi pozostaje .
    Sprawdzając i porównując ceny gier używanych (np. na Allegro) a tej samej nowiutkiej w sklepach Internetowych niestety szukałem i w opisie żadnej gry nie jest napisane ze w pudełku z grą jest dostarczany kod do gry online (wiadomo ze głównie chodzi o "strzelaniny") - nawiasem mówiąc dobrze że jest taki rozbudowany rynek gier (oryginalnych) używanych - bo cena nowiutkich "cieplutkich" tytułów woła o pomstę do nieba ;)

I pomyśleć że taki zatwardziały PC - towiec z 19 letnim stażem muszę na nowo sie "uczyć" na temat konsol ,ba - nigdy mnie ciągło do grania online ..
    .. ale człowiek się w końcu zmienia ,eeeeeeeee tam w końcu ta nowa konsola ma być dla moich synów ;)

8. gege669

gege669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie do kazdej gry jest potrzebny online pass. np. cod mw3 nie wymaga online pass ale juz wszystkie (chyba wszystkie) gry EA, np. Fifa, NFS, Battlefield wymagaja online pass cena takiej przepustki to 800 msp (30-32zł) lub czasami na allegro ktos wystawia po prostu skan przepustki za okolo 25-30zł. najlepiej zapytaj allegrowicza ktory sprzedaja gre czy wymagany jest online pass lub po prostu wpisz na google zapytanie typu: "czy do gry battlefield 3 jest wymagany online pass" i na pewno sie czegos dowiesz.

9. radkowski92

radkowski92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe komar nie jestes sam ja tez postanowilem isc z biegiem czasu i wkoncu pobawic sie na konsoli chociaz zawsze jakos mnie to nie ciagnalelo wolalem na pc , no ale coz co nowsza gra to wieksze wymagania itd. wiec padlo na xbox i fifa 12 w necie i hehe nie wiem o co chodzi hehe niestety technologia biegnie do przodu ......

10. komar251

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Kolego Twoja odpowiedź jest nie do mojej wypowiedzi . Ja osobiście konsole traktuję jako czytnik divixów oraz aby pograć w nowości trochę. Z gier mam praktycznie wszystko co wychodzi (kopie zapasowe) lecz nie ciągnie Mnie aby je ukończyć . Ot pograć godzinę dwie w każdą i do etui hops. Za to w World Of Warcraft mogę spędzić całą noc. Także pc ftw.

Wczytywanie...

Poleć forum