1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra oryginalna , konsola przerobiona

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kubek754, Grudzień 25, 2008.

1. Kubek754

Kubek754 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe otrzymania Bana na XBL kiedy gramy w oryginalną grę na przerobionej konsoli. Wiem że 100% pewności nigdy niema ale czy ktoś spotkał się w ogóle żeby dostać bana na oryg. grze?
    Z góry dzięki , szukałem ale nie było takiego tematu . Btw działa Wam wyszukiwarka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W kwestii banów:
    Dziwna jest polityka MS, wszystkiego można się po nich spodziewać :)

A wyszukiwarka działa :)
    Tu masz tutek odnośnie szukania na forum.

4. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    bany sie raczej dostaje wlasnie za płyte jaka jest w napedzie, wiec chyba jak bedziesz gral na oryginalce to nie dostaniesz bana ale nie jestem pewien

5. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co ty za glupoty gadasz za plyty maja byc bany predzej za to ze gra sie na XBL w gry przed premiera (tak mi sie wydaje)

6. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    no za to tez można dostać, a co do tych plyt w napedzie to chodzilo mi o granie przez neta nie granie offline bo takie granie jest bezpieczne

Wczytywanie...

Poleć forum