1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra plik .dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez program93, Lipiec 10, 2010.

1. program93

program93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam gre w postaci iso. i ja kpuszcze ja przez abgx360 i wszystko bedzie ok to ten plik dvd.automatycznie sie utworzy czy jak ?? aha prosze o podanie jakiegos linak do sciagniecia :360WavesPatcher_1.2.6 , bo nigdzie tego nie ma a to chyab jest potrzebne .

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Tak, plik *.dvd utworzy się sam po sprawdzeniu obrazu w abgx. Co do wavespatchera to potrzebny Ci będzie zależnie od posiadanego ixtreme w napędzie. Jak masz LT to nic Ci po nim.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Przepuść obraz przez abgx360 z modem na wave 5 i 6 i jak na zielono wszystko to nagrywaj. Plika dvd sam ci zrobi i sprawdzi jeszcze czy wszystko ok z obrazem. Jak masz LT to nie musisz się bawić w pachowanie bo działa wszystko na nim.
    Poszukaj w dziale ISO poradnika do sprawdzania kopi na LT,

Wczytywanie...

Poleć forum