1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra po linku nie widze szwagra ktos powie dlczego

Temat na forum 'LINK' rozpoczęty przez mik61, Kwiecień 30, 2014.

1. mik61

mik61 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    GOR
    Witam mam konsolkę RGH i szwagier tak samo skonfigurowaliśmy konsolki i Link działa porty 9050 oraz 9051 odblokowane wszystko pass itd. ale jest taki problem jak wybieram np LOBBY to szwagier ma zupełnie inne liczby co do graczy na danym pokoju tzn jak np na PUBLIC ROOM 1 mam 5 a on 2 do tego nie możemy zagrać ze soba bo ani ja nie widze jego pokoju ani on nie widzi mojego mowie to na przykładzie DIABLO bo akurat w to chcemy zagrac. Ale on się może podłączyć do gry i tak samo ja moge do innych gier używamy TU najnowszego jakby ktoś pytał mieszkamy 300km od siebie no ale skoro to gra przez neta to chyba nie ma znaczenia odległość...

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    w przypadku diablo 3 musicie mieć grę z takim samym media ID, nie wiem dlaczego tak jest ale info jest w 100% potwierdzone.

4. reb00

reb00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    warto jeszcze spróbować zmienić na 3071 i 3072.
    A jeśli to nic nie da, to spróbujcie inną grę.

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 4

5. mik61

mik61 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    GOR

Wczytywanie...

Poleć forum