1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra po wypaleniu nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qlako, Październik 6, 2010.

1. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Wczoraj wypalałem Battlefield BC2 plik sprawdzałem programem abgx360 wszystko było dobrze oprócz "video partition does not match known data (could be corrupt or a new wave not seen before" i niżej "Stealth status is uncertain" dowiedziałem się na tym forum że to nic i śmiało mogę wypalać. No to wypaliłem ale nagrywało mi zamiast ustawionych 2.4x to 3.9x a potem 4x. I w komputerze zamiast wyświetlać ją jako XGD2DVD_NTSC to wyświetla ją jako DVD_ROM i ma dodatkowy folder $System Update. A xbox jej nie czyta (logo xboxa + ikony do przewijania play itp.) Sprawdziłem dokładnie i się okazało że mój xbox czyta płyty z Wave 2 tylko.

Czy jest źle wypalona (DVD_ROM zamiast XGDV2DVD_NTS i dodatkowy folder $System Update)?
    Jakbym spatchował do wave 2 i wypalił tak samo będzie działać?
    Jeśli nie to co zrobiłem źle? Prędkość nagrywania zła?

Wszystkie inne moje gry jakie sprawdziłem (które działają) mają Wave 2 i komputer wyświetla je jako XGD2DVD_NTS i mają około 5mb i 2 foldery AUDIO i VIDEO _TS.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki masz iXtreme?

4. qlako

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Nie jestem pewny ale wszystkie gry jakie mam są patchowane do Wave2 (przynajmniej tak wynika z moich testów gier te z wave2 wszystkie w abgx360 były na zielone te który miały nowszy wyświetlało na czerwono że powinny mieć 3 lub 4) czyli wynika z tego że jakiś który tylko Wave2 czyta.

Jednak myśle problem tkwi w prędkości nagrywania/złym wypaleniu nie w Wave (wszystkie gry jako XGD2DVD_NTS pokazuję a BF jako DVD_ROM w komputerze) i mają 2 foldery nie 3.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Akurat tam jest różnie..

Nagraj jeszcze raz spatchowaną gierkę na wave i zobacz

6. qlako

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Tak chciałem zrobić ale wolałem zapytać by nie marnować kolejnych płyt.

@Edit
    Włożyłem ją do laptopa z Win7 i wyświetla w Windows Media Playerze (Żeby ją do konsoli włożyć w kilku językach) tzn że działa ale muszę spatchować do wave 2 i wypalić tak?

7. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    dokladnie tak

Wczytywanie...

Poleć forum