1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra pod lt 2.0 pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba7up, Sierpień 9, 2012.

1. kuba7up

kuba7up Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem mam przerobionego xboxa lt 2.0 i mam gre londyn 2012 kopie i jak wlaczam wsykakuje komunikat ze musze zaktualizowac konsole. i jak zaktualizuje to czy bedzie mi dzialac gra czy bede musial na nowo przerabiac? z gory dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Podaj jaki masz dash

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Ustawienia --> ustawienia konsoli --> Dane Systemowe.

Jeżeli twój dash to 13599 lub wyższy to możesz bez problemu aktualizować.Jeżeli jest mniejszy od 13599 to grozi to utratą przeróbki (Gra chyba wymaga 14719)

Wczytywanie...

Poleć forum