1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra przed premiera a ban

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez stachu456, Luty 12, 2009.

1. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie. Czy jeżeli ściągnę tego FEAR 2 przedpremierowo a i go od razu wypale a zaczne grać dopiero po premierze to jest jakaś możliwość bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli nie masz podłączonego internetu to możesz grać nawet miesiąc przed premierą :)

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    temat walkowany milion razy/...no ale jak ktos cos napisze i ma racje to zaraz po nim jada ze caly czas tylko nudzi ze nie ten dzial ze uzyj opcji szukaj ze zle forum itp....stachu uzyj opcji szukaj:)

5. stachu456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziwne bo jakoś nie widze podobnego tematu...

6. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Może tematu nie ale jest taki jeden co wszystko ci powie REGULAMIN.

7. stachu456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co ma piernik do wiatraka?

8. qba00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
  9. stachu456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta a zauważyłeś tam jakiś tekst o graniu przed premierą?

10. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Simont a własnie że sie mylisz.
    To jest główna przyczyna banów!!!!!!!!!!!
    Możesz grać w przedpremierowe gry ale jezeli się połaczysz później do Netu a Ms zobaczy daty osiagniec albo kiedy gra była uruchamiana to masz BANA!!

11. qba00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    PS.
    Info zaczerpnięte z doświadczenia userów. Nie piszcie na forum pytań typu: "CZY DOSTANE BANA?" , "JAK UNIKNĄĆ BANA?", "CZY ZA TO GROZI BAN?" ITP.
    Dziękuje Administracja forum x360iso.org
    Jeszcze wytłuszczone i na czerwono...

12. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dobra, a czy jest mozliwość jakoś obejść ten ich system? I czy to robi maszyna (bany) czy jakiś gość tego wypatruje i baniuje? Czy mogę np na drugim profilu podłączyć się do neta i grać\coś ściągnąć bez obawy bana? Ewentualnie czy mając kartę pamięci mogę np zrobić takie cos - zbrkukany profil przez przedpremierową grę wrzucam na memorkę, odłanczam, na dysku mam drugi profil czysty i na niego ścigam\gram bez obawy przed banem? Czy tylko granie w przedpremierowe tytuły = ban czy przerobina konsola też? Czy nik tego nie wie? Do netu się nie podłanczam, ale już wiem, zeby tego ie robic. Gram w silent hilla przed europejską premierą, wykminią to? Tego nie było w temacie, o którym pisaliście. Wiem, że na część z tych pytań nie ma odpowiedzi, ale na część chyba da się odpowiedzieć i napewno będą się powtarzać. Wiec moze wrzucić odpowiedzi do faq?

13. cyklopPL

cyklopPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Ban = ban konsoli. Drugi profil nic nie da, zbanuja ci drugi profil, czyli tą konsolą nie podłączysz się już na żadnym profilu z Live ever. Ewentualnie możesz rzeczywiście próbować z różnymi nośnikami pamięci, bez podłączania tego z przedpremioerowymi grami do neta.

14. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja również mam pytanie odnośnie grania przedpremierowego, bo widzę, że jedni piszą: że można grać przed premierą, podłączasz internet do konsoli w dzień premiery gry i nie mogą cię zbanować, a drudzy piszą, że M$ ma zapisywane daty gier w które zaczęliśmy grać i ich osiągnięcia, więc proszę o uzasadnienie swoich odpowiedzi, i nie wysyłanie do tematów co to jest ban itd.

Bardzo dziękuję i pzdr

15. 3rr0rx

3rr0rx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie rozumiem tych którzy maja przerobioną konsole - podłączoną do internetu a boją sie grać online ;]
    za sama przerobke konsoli jak wiadomo mozna dostac bana, ja mam konsole przerobiona - gram online, czy to przed premiera czy nie - Jak masz dostac bana to dostaniesz i tyle :>

Co do pytania z tym kiedy ktos odpala gre/zdobyl archivementy to tak - jesto to widoczne.

16. Sewi PL

Sewi PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    M$ wprowadził takie cudo do Xbox'a które zapisuje (nie jestem pewien gdzie) datę pierwszego odpalenia gry, nie wiem jak Ci to udowodnić ale tak jest .
    Drugą sprawą są achievy . w większości nowych gier są takie które wbijesz w pierwszych 5-10 min od odpalenia, a data wbicia achieva jest zapisana i pokazana ;)
    Więc jeśli chcesz to możesz próbować, i doinformować resztę na własnym przykładzie ;) ale ja odradzam ;)

##3rr0rx
    a jak długo już tak grasz ?
    a i czy grasz w jakieś gry rankingowo?

17. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może widoczne, chociaż na chłopski rozum nie powinno być podstawą bana z tego względu, że mogę sobie przestawić datę w konsoli. I tak np teraz gram w gta iv i mam savy z data z 2005 roku, gdyż przenosiłem konosle i zresetowało mi ustawienia daty a nie zwróciłem na to uwagi, czyli teraz gdybym podłączył sie do xbl uzanli by, że grałem przed premierą

18. 3rr0rx

3rr0rx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @SewiPL, hm z kilka miesięcy a rankingowo nie grywam chociaż kilka razy grałem.
    @otacon, tez tak mi sie wydaje.

19. Ar7i

Ar7i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Stachu podobny temat widziałem ze sześć razy na forum(ale serio).
    problem leży nie tylko po stronie userów którym nie chce się szukać, ale częściowo to wina forum i nie ma się co oszukiwać na forum panuję nieład.
    Świerzym userom kołuje w głowie, szczerze sam do tej pory nie jestem w stanie zajarzyć gdzie się co znajduje w każdym dziale jest wałkowane to samo albo gorzej rzeczy które nie maja wspólnego z danym działem. ale najgorsze jest to ze nie mam pojęcia jak by można było to naprawić :rolleyes:
    wiem natomiast jedno ze większą część nowych postów typu "...czy dostane bana..." itd można było by zahamować poprzez wprowadzenie obszernego tematu na temat BANÓW w którym było by określone jasno i klarownie w postaci jednego posta za co są przyznawane najczęściej bany czym grozi granie przed premierowe itp Niby jest taki temat "Jak nie dostać bana?!" ale prawdę mówiąc to on nic nie daje świerzakom.
    A raczej wytycza stanowisko forum na temat przerabiania konsol i graniu na kopiach zapasowych.

20. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanie jeszcze odnośnie grania przedpremierowego: czy żeby nie dostać bana to trzeba poczekać na premierę PAL czy wystarczy, że na NTSC poczekam (mam konsole europejską) i M$ mi tego nie wykryje? Dokładnie chodzi mi o grę Wheelman, która ma date NTSC 24.03 a w PAL 27.03
    Dziękuję za pomoc. pzdr :)

21. stachu456

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Arturku :p zobacz date kiedy założyłem ten temat :p Ale troche racji masz :]

Jeżeli masz konsole PAL to musisz czekać, jedynie jak jest premiera w japonii to nie muszisz czekać, bo tam są gry w REGION FREE :)

Wczytywanie...

Poleć forum