1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra przez neta xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil1114, Listopad 4, 2011.

1. Kamil1114

Kamil1114 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem zielony jesli chodzi o gre przez internet na xboxie. Posiadam xbox arcade i chce grac przez internet w fife. Jeden komputer mam w jednym pokoju i do niego jest podłaczony router (bo mam neostrade), a drugi komputer jest w tym pokoju co xbox i jest podlaczony za pomoca takiej przejsciowki, chodzi mi o to zeby moc grac przez internet nie zmieniajac pokoju w jakim znajduje sie xbox. Co kupic, co zrobic itd.? Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubicusPL

KubicusPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warta
    Kupić kabel crossowany, wpiąć do xboxa i do routera i powinien się podłączyć. Albo kupić Wifi Flash Drive żeby mieć wifi w xbox'ie i bezprzewodowo podłączyć.

4. Kamil1114

Kamil1114 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wole bezprzewodowo zeby kable sie nie walały przez cały mieszkania, orientujesz sie moze gdzie dostane takie cudenko i ile moze kosztowac?;>

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    wireless networking adapter.

Wczytywanie...

Poleć forum