1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra przez siec

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Lipiec 25, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.Mam takie pytanie.Zamierzam podlaczyc konsole do neta,gram na kopiach zapasowych,w jakim czasie moge dostac bana?i czy go w ogole dostane?z czego wiem jakis rok temu microsoft banowal graczy ktorzy grali na oryginalach,czyli wybierali losujac,a nie kto gral na piratach.I wlasnie tak sobie mysle ze pogram troche przez siec z innymi graczami.Prosze o odp.Dzieki i pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    a jaką masz próbkę ? nie rozumiem o co ci chodziło z tym banowanie na orginałach... i trzecie nigdy się nie dowiesz kiedy dostaniesz bana może być po 5 min może po miesiącu a może po roku...

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie tak. Kolega wyżej wszystko wytłumaczył i żebyś nie miał wątpliwości potwierdzam. Póki nie masz bana na xbl, to graj ile możesz. Przy odrobinie szczęścia prędko bana nie dostaniesz - różnie to bywa. Jedni grają miesiąc i dostają bana, drudzy rok i nic.

5. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Buhaha MS banował ludzi grających na oryginałach?? hah kto ci tak powiedział??? Możesz dostać bana po włączeniu się do multi, a możesz po roku ^^ i tak myślę, że to max 3 dni i ban :)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kto Ci takich bajek naopowiadał :) Aby nie dostać bana wystarczy nie mieć przerobionej konsoli. Masz przerobiona konsole więc ryzyko bana jest zawsze nawet z najnowszą przeróbką :)

7. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Tak jak koledzy powiedzieli bana możesz dostać zawsze . I nie waże jest to czy masz przerobioną konsolę a grasz na oryginalach . M$ banuje za przeróbkę napędu a nie na kopie zapasowe gier . Tak dla informacji mój kumpel miał najnowszą przeróbkę pograł dwa dni i na trzeci co ? Ban . Jedyne wyjscie to nie przerabiać .

8. grzesiek0402

grzesiek0402 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja gram na kopiach zapasowych przez xbl już jakieś 5 miesięcy i nic nie dostałem Co chwile wychodzi jakiś Flash który w mniejszym lub większym stopniu ukrywa przeróbkę.

9. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Zobaczymy czy uda się Tobie pograć 5 lat :) Nie wydaje mi się :p:p

10. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Doświadczenie pokazuje że każda konsola przerobiona prędzej czy później dostaje bana. Nie ma znaczenia jak piraci chwalą swój soft, czy jest super hiper niewykrywalna przeróbka i tak dostanie bana. Juz tak było i będzie, tylko czekać na kolejna falę banów.

11. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    To się ciesz, że nie dostałeś jeszcze bana przez 5 miesięcy prędzej czy później i tak dostaniesz bana. Mnie by nudziło ciągłe zmienianie wersji tych całych softów itd. Gry oryginalne można już kupić za 50 zł i nie ma zachodu z przerabianiem (mowa o używanych, a nie zniszczonych)

Wczytywanie...

Poleć forum