1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra przypisana do innej konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez endione, Luty 19, 2014.

1. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Witam. Mam takie pytanie. Kupiłem dzisiaj konto z gta5 i black flag. pobieram teraz gta normalnie, ale przy black flag napisane mam, że gra jest przypisana do innej konsoli? o co chodzi mogę ją pobrać normalnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Na sam poczatek pobiera sie licencje z konta, a to znaczy ze przypisane ze ktos na innej konsoli tez ma to w kolejce pobierania, ale pobrac mozesz sobie normalnie

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jednak z tego co się orientuję to tylko z tego konta z którego pobierałeś będziesz mógł grać w grę w pełnej wersji.

5. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    @burek744 licencje oczywiście przeniosłem. Pobiorę i dam znać.

Wczytywanie...

Poleć forum