1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra taneczna.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Przemk, Sierpień 6, 2011.

1. Przemk

Przemk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bry.

Kupuje XBOXa z Kinectem dla siostry (7lat). Jako pierwszą grę razem z konsolą chciałem kupić grę taneczną, z tego co wyszukałem w google tych gier jest z 7-8. Jakby mógł ktoś doradzić która byłaby najlepsza dla takiego szkraba byłbym wdzięczny. Fajnie by było jakby była dostępna w sklepie i PL... ;).

Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian225

Damian225 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ciężkowice
    ja by ci polecił dance central grałem i gra jest naprawdę fajna i jest możliwość wielokrotnego powtarzania kroków lub spowalniania tempa

4. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Ta dance central chyba najlepsza choć dla mnie to wszystkie są do niczego :/

5. ImYourFather

ImYourFather Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zdecydowanie dance central, najlatwiejsza do ogarniecia itp, zdecydowanie na poczatek nie polecam na pewno michael jackson expierience ;]

6. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Dance Central.

7. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia: