1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra UEFA Euro 2012 potwierdzona!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Marzec 29, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Po długich miesiącach niepewności wreszcie mamy pewność - UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine powstaje i będzie gotowa przed Euro 2012. Ale są też smutne wieści.

Czekaliśmy na to bardzo długo, wreszcie się doczekaliśmy - Electronic Arts potwierdziło, że gra UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine powstaje i będzie gotowa 26 kwietnia na PC, PS3 i Xboksa 360. Mogliście przeczytać o tym już w nocy na naszym fanpejdżu na Facebooku, bo jeden z serwisów popełnił falstart i opublikował informacje zbyt wcześnie. Warto zostać naszym fanem, żeby wiedzieć szybciej.

Zanim jednak ucieszycie się z możliwości postawienia na półce gry stanowiącej doskonałą promocję czerwcowego Euro 2012, pora na gorzką pigułkę. Po raz pierwszy w historii gra dedykowana Mistrzostwom Europy nie będzie osobnym produktem, a jedynie dodatkiem do FIFA 12. Nie wiadomo, w jakiej cenie zadebiutuje. Wbrew temu, co sugeruje napis na okładce poniżej, dodatek będzie można kupić zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i w pudełku.

Dodatek będzie zlokalizowany, a przy mikrofonach ponownie będą czatować Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz (co jest dobrą/złą wiadomością; niepotrzebne skreślić). Twórcy zapowiadają zlokalizowany doping i przyśpiewki - podobno nagrano je podczas spotkań reprezentacji w meczach z Meksykiem i Niemcami, ale nie liczyłbym na ulubioną pieśń polskich stadionów (tę o PZPN).

Co sądzicie o grywalnej UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine? Miłe zaskoczenie (bo długo nie było wiadomo, czy gra w ogóle się ukaże) czy zawód?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Wg mnie bedzie fail roku.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Omg dali by Borka zamiast tego wlodka i szpakowskiego

5. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Fail? Moim zdaniem dobre posunięcie, jeśli jako dodatek to prawdopodobnie będzie i musi być tańsza. Nie oszukujmy się World Cup albo Euro zawsze było tą samą grą co coroczna FIFA tylko z otoczką mundialu/euro więc jako dodatek powinno się to spisać.

6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    A według mnie to najlepsze wydanie gry jakie mogło być.
    -Po pierwsze nie trzeba wydawać 200zł na grę
    -Po drugie aktualizacja składów, twarzy, strojów.
    -Po trzecie dodano nowe stadiony np w przypadku mnie kibica Kolejorza mogę grać Lechem na własnym stadionie(to dodatek do FIFY 12 więc i kluby też są).
    -Po czwarte nikt nie będzie płakał że gra ma skopaną fizyke lub grafikę bo gra bazuję na w pełni udanej FIFIE 12
    -Po piąte nowe tryby.

Mam nadzieje ze gra będzie kosztowała w granicach 100zł bo wersja PC na gram.pl kosztuje 79zł a z minusów to chyba tylko brak lepszej grafiki ale to chyba wszystko.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    weglug mnie tez bardzo madry ruch, jezeli bedzie w rozsadnej cenie to nareszcie zachowaja sie fair wobec graczy, bo tak by byla ta sama fifa 12 w nowej otoczce za cene pelnej gry a tak bedzie dlc, bardzo dobre posuniecie

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Może być takie coś, moim zdaniem też bardzo dobra strategia, a jeśli chodzi o Borka to już pokazał "klasę" jeśli chodzi o komentarz w grze...

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Buehehe Polskę i Ukrainę stać tylko i wyłącznie na DLC :D. Jakby Euro rozgrywało się gdzie indziej to bankowo nie było by to DLC i EA nie odpuściło by sobie wielkiego zysku :D. A tak to jaki burger wie gdzie Polska czy Ukraina :D. Polaków będą mylić z Ruskami, a Ukrainę - bez komentarza :D.

Jak dla mnie to tez będzie fail roku i na 101% odpuszczam sobie to DLC buehehehe

10. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    czyli trzeba najpierw miec fife 12??

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ciekawy pomysł na zarabianiu na euro:) trzeba kupić i fife 12 i te dcl :) czyste lenistwo dla tych kibiców ładne pudełko by wydali i wersje płytową:)

13. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Wszystko napisałem rano w temacie o Fifie 12, jest już też cena

14. jaroo18

jaroo18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Proste! bardzo dobrze, lepiej ze bedzie jako dodatek do fify, jakby miala byc osobna gra wydana przez jakieś studnio "z kibla". Nie wyobrazam sobie grac w piłkie wydana przez kogos innego jak EA (PES byl dobry do odsłony 2009, pozniej juz fifa zmiażdzyła)

15. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    powinni dodac jeszcze "wodka mode" (zawodnicy biegaja pijani) i zadyme a la puchar Polski w Bydgoszczy zeby w pelni poczuc nasz swojski klimat.

16. Fuxik

Fuxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gra Euro 2012? Spoko. Najważniejsze, że zajmuje się tym EA. Innych deweloperów sobie nie wyobrażam.
    Zawsze jakaś nowość jeśli chodzi o gry piłkarskie.

17. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Dla mnie trochę nie za wesoło bo nie mam FIFY 12 więc o Euro 2012 mogę zapomnieć.
    Ale ważne ,że jest!

18. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no i git. Ja kupuję. Będzie za 1800 MP

19. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Hahahaha a na tych meczach był wgl jakiś doping?! Pewnie będzie ,,Gramy u siebie" w wykonaniu pikników na meczu w Gdańsku hah :D
    Szkoda, że to tylko DLC... Widać, że nie cieszymy się zbytnim entuzjazmem na zachodzie :(

20. speed980

speed980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Glowno
    Moje zdanie :pożyjemy - zobaczymy.

21. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    jeżeli nie masz fify 12 też pograsz w euro w sklepach będzie dostępna wersja fify 12 + euro za oczywiście trochę większą kwotę niż sam dodatek :)

Wczytywanie...

Poleć forum