1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra w formacie GOD nie mogę zagrać.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mac_abra, Grudzień 28, 2012.

1. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Witam
    Ja to już tak mam nasrane w głowie i nie wiem czy może gra jakaś niepełna,
    bo czytam niby rozumiem próbuje, kombinuje ustawiam jakieś dziwne ustawienia i **** ciągle.
    Wszystkie gry miałem do tej pory w xex wrzucałem na pena podpinałem pod klocka kopiowanie do HDD1/gry odpalanie z default.xex i wszystko cacy. Teraz sobie zassałem Gears of War 3 i jest chyba w GOD po wypakowaniu mam folder 4D53008AB / 00004000 / i dwa jakieś foldery jeden z podfolderami drugi bez,
    wrzucałem do hdd1/ gry Fsd wogóle nie widzi gry do jakichś connect/0000000 to też mi niewiele dało co robię źle może czego nie robie?
    proszę łopatologicznie mi wytłumaczyć co skopiować, gdzie co ustawić tak 1.2.3......
    i proszę nie piszcie poradnik użytkownika lub użyj szukajki itp od 8 rano walcze i gears of war to zrobię zraz wszystkim domownikom :mad-new:

aha i czy jest możliwośc odpalenia gry w GOD z pendriva ? jeżeli tak to w jaki sposób?

Wczytywanie...

Poleć forum