1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra w FPS na Padzie - amator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SilentAhmed, Luty 20, 2012.

1. SilentAhmed

SilentAhmed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pleszew (wlkp)
    Witam,
    przesiadłem się z PC na klocka, grałem sporo w BF3 i byłem całkiem dobry.
    Teraz jestem na xboxie i gram dalej w BF3 ale te grania wygląda teraz zupełnie inaczej :drunk:

Celowanie mi czasami tak latało, że strzelałem gdzie popadnie, postanowiłem trochę zmniejszyć czułość i teraz trochę lepiej ale za długo trwa namierzanie celu.
    Prosiłbym o jakieś porady odnośnie grania w FPSy na padzie, jaką czułość wybrać pada w BF3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da sie udzielic uniwersalnej porady. Po prostu musisz wyczuc pada, z czasem samo ci to przyjdzie. Cwicz narazie na mniejszych czulosciach i z czasem zacznij zwiekszac.

4. rzezol

rzezol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie - zacznij od czułości małych, dopiero jak je wyczujesz dobrze to zacznij sobie podwyższać. Tak jest najłatwiej.

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ćwicz ćwicz i ćwicz ! Stopniowo zwiększaj sobie czułość . Od 2 do 10. Najlepiej gra się raczej na 6-7. Ale jak kto woli :)

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Na początku grałem tak samo jak opisujesz strzelałem gdzie popadnie na 5 zabiłem 1 i to przez przypadek teraz gram no nie jak PRO ELO ale moim zdaniem wystarczająco nie ma porady na granie padem w fpsy mnie nauka chociaż bardziej przyzwyczajenie do pada przyszło po 3 dniach polecam ćwiczyć ale też się nie przemęczać;))

Wczytywanie...

Poleć forum