1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra w internecie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacper16, Czerwiec 28, 2012.

1. Kacper16

Kacper16 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    Witam , mam taki problem chciałem pograć w internecie ( pierwszy raz ) i nie moge , ponieważ przy każdej grze wyskakuje komunikat "Your gamer profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality". Powie ktos co zrobic ? Prosze o szybką odpowiedź z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Dokładnie jeżeli chcesz 1 raz pograć online to wykorzystaj 30dniowe darmowe konto gold, musisz założyć nowe konto

5. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Jak zakladasz nowe konto na xboxie to dostajesz 1 miesiac darmowego abonamentu potem musisz wykupic subskrypcje, najlepiej kupowac na allegro na 12 miesiecy za okolo 100zl :)

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    weź mi pokaż taką aukcje :D nigdzie nie widziałem 12 miesięcy poniżej 100 zika

@Enemelek
    Mi jak ktoś mówi/pisze że "około" to zawsze wiem że będzie taniej :D heh ale i tak wiem że w słowniku inaczej piszą heh

7. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Magiczne słowo około nikt nie napisał ,że kosztuje poniżej. Co do tematu sprawdź czy nie masz jeszcze darmowych miesięcy gold'a.

8. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    no to masz pecha :D ja kupilem za 99zl i wtedy bylo sporo aukcji w takich cenach :) Bylo to z 3 miesiace temu :D

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Wczytywanie...

Poleć forum