Gra Września

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
REGULAMIN!!!

* Spośród 5 (w sytuacjach ekstremalnych tzn. większej / mniejszej ilości hitów w miesiącu może być więcej / mniej , lecz nie więcej niż 10 ) największych premier miesiąca na konsolę Xbox 360 , będziemy wybierać zwycięzcę zestawienia.
* Gra , która wygra ilością głosów , trafi później do grona 12 gier (12 miesięcy ) , z których w styczniu 2011 wyłonimy najlepszą grę 2010 na konsolę Microsoftu!

Dodatkowo , z gier , które zajmą 2 miejsce w każdym miesiącu (12 gier) wyłonimy 3 gry , które trafią do zestawienia 12 najlepszych gier roku (w sumię będzie 15 tytułów 2010 , na które będziemy głosować ).

* ANKIETA POJAWIAĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE NA KOŃCU / POCZĄTKU MIESIĄCA I TRWAĆ BĘDZIE DO OSIĄGNIĘCIA MINIMUM 100 GŁOSÓW!!!


Niedługo pojawią się kolejne sondy : Gra Październik , Gra Listopada itp.
Zachęcam do głosowania, każdy głos się liczy!
 

DeeJay3k

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, dlaczego w możliwościach głosowania nie ma Halo Reach? Według mnie to właśnie ta gra zasługuje na tytuł najlepszej gry Września.
 

PistonPL

Użytkownik
Użytkownik
Proste że NHL :)
 

Cybuch

Użytkownik
Użytkownik
a ja lubię sobie pograć w GH więc WoR jest wypaśny jak dla mnie :p
 

Mafia 2

Banned
F1 2010 hitem wrzesnia to ja wymieka
chyba glosowal ci co w to nie grali
Dead Rising 2 i H.A.W.X 2 to tak
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, dlaczego w możliwościach głosowania nie ma Halo Reach? Według mnie to właśnie ta gra zasługuje na tytuł najlepszej gry Września.
Poprawione. Więc głosować na swojego faworyta. Ja zagłosowałem na F1 2010 , choć sam teraz nie wiem czy słusznie.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
FIFA 11 <lol>, nie glosuje w ankiecie bo zadna z tych gier mi sie nie podobala ;).
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
fifa11 ma premiere na pazdziernik?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
No tak, ale hehe jak to bywa duzo ludzi dostalo ja kilka dni przed premiera i to nie tylko w nielegalny sposob.
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Nie cierpię serii Halo, więc faworyt to F1 2010
 

stanko111

Użytkownik
Użytkownik
Uważam że takie ankiety powinny być trochę później robione. Spokojnie każdy by zobaczył interesujące go gry i mógłby oceniać.
 

widmo233

Użytkownik
Użytkownik
Spiderman : Shattered Dimensions
 

kwiatek169

Użytkownik
Użytkownik
F1 zdecydowanie
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Tylko Halo:Reach !!!!!
 

AlCapone1

Banned
hehe F1 gra wrzesnia totalna lipa nie wiem jak ktos moze kupic taka gre z tyloma blendami i tak nie dopracowany model jazdy ze na pidstpach laguje i blendy sa

bezkonkurencyjnie H.A.W.X 2 PL potem halo i dead rising 2
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Ogolnie slaby ten wrzesien ;P z braku laku REACH :)
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
F1 2010 bo w sumie najgłośniej było o tej grze
 

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to Dead Rising 2.
Za taki klimat świetny.
:)
 

jacek199000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie to Dead Rising 2.
Za taki klimat świetny.
:)
Zagadzam się zdecydowanie dead Rising 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom