1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra wymaga aktualizaji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tunio55, Listopad 25, 2009.

1. tunio55

tunio55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Barlinek
    Mam xboxa z przeróbką 1.6 i ściągnełem sobie Call of Duty 4: Modern Warfare 2 następnie zpatchowałem programem (360WavesPatcher) z wave4 na wave3
    i wypaliłem. Włączyłem gre i pisze że gra wymaga aktualizacji (nie mam podłączenia do internetu). Właczyłem aktualizację i czekam aż pasek dojdzie do końca....po chwili xbox resetuje sie i po właczeniu znów prosi o aktualizacje. I tak bez przerwy...
    Kiedyś miałem inną grę i prosiło mnie o aktualizacje ; po aktualizacji gra działała bez zarzutów. POMOCY:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. maax990

maax990 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z patchowanymi grami tak chyba jest,jestem tu nowy ale cos mi sie zdaje ze podczas patcha cos sie tam zmienia i nie da sie zaktualizowac potem gry,ale niech sie lepiej wypowiedza spece

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    musisz zaktualizowac z pena albo z cd. do sciagniecia z forum

Wczytywanie...

Poleć forum