1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra xbox - xbox 360, emulator?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YourDestiny, Sierpień 13, 2011.

1. YourDestiny

YourDestiny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam grę Lord of the Rings The Return of the King na starą wersję xboxa i planuje sobie kupic MoH Frontline równierz na starszą wersję xboxa. Posiadam Xbox360 Slim 4gb + dokupiony oddzielnie dysk twardy 250gb. Obydwie gry są kompatybilne z Xboxem 360 ale z jakiegoś powodu Lord of the Rings nie chce mi dzialac, pisalem juz duzo razy w roznych miejscach i ktoś napomknął coś o emulatorze (?). W każdym razie gra nie chodzi, wyskakuje jakiś błąd przy odpalaniu. Nie pamiętam jaki a nie mam tymczasowo jak sprawdzić.
    Proszę o pomoc co zrobić aby ta gra działała, co to ten emulator, czy mi on potrzebny skąd go wziąść i jak sprawić żeby działał ?
    Z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz mieć dysk i podłączoną konsolę do neta. Sprawdź również listę kompatybilności gier.

4. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    pytasz co to jest emulator - odpowiedz znajdziesz na wikipedi (cytat)

Emulator - program komputerowy, który duplikuje funkcje jednego systemu informatycznego w innym, dzięki czemu ów drugi system zwraca te same rezultaty, co pierwszy. Mówimy wtedy, że pierwszy system jest emulowany przez drugi.

czyli na chlopski rozum - to taki specjalny program ktory powinienes miec wgrany na dysk xboxa 360 aby dzialaly gry ze starego xboxa .

5. YourDestiny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ciesiel mam to wszystko a i tak lipa, pisałem u góry że gry są kompatybilne :)

Fobis rozumiem, bez tego nie pójdzie, teraz skoro już na tyle mi pomogłeś mógłbyś mi powiedzieć skąd takowy wziąść (pobrać) i jak (przez co) go przeżucić na xboxa ? i jak go "wgrac" zeby chodził, kiedyś sam próbowałem to zrobić to mi sie 3 czerwone pojawiły wiec odlalczylem. Także samemu będzie mi trudno do tego dojść a więc proszę o jeszcze troche pomocy :) ?

6. zak75

zak75 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na moje oko to wina dysku, jeśli nieoryginalny to prawdopodobnie nie masz jednej z partycji potrzebnej do odpalenia gier z X (często nie są wgrywane przez osoby "uzdatniające" dyski wyciągane z laptopów i sprzedawane jako tzw. "leżaki magazynowe". Wydaje mi się że na forum jest dokładny tutek "uzdatniania" dysku. Podaj nr błędu to może powie nam to coś więcej.

7. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Jest możliwość wrzucenia drugiej partycji na dysk (znajduje się na niej emulator).

8. YourDestiny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na ten moment nie powiem wam co pisze na błędzie (nie jest to numer) ponieważ jestem poza domem, nie jestem pewien ale wydaje mi się, że chodzi o jakąś aktualizację. Ten kto się na tym zna i pomoże mi jak wrócę do domu (29/08) to proszę o wstawienie numeru gg albo napisanie na mój, wtedy kiedy będę w domu dam znać o co dokładnie chodzi.
    GG - 1842590

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ja was nauczę nie pisać w tym dziale, tutaj mogą zakładać tematy tylko ŚWIEŻAKI !

Wczytywanie...

Poleć forum