1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gra xgd2 i pewne pytanie gta iv

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez InTheViper, Listopad 4, 2011.

1. InTheViper

InTheViper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    C:WINDOWS/SYSTEM 32
    odnośnie xgd2 mówicie,że żeby nagrywać gry xgd2 musi byc ta druga opcja zaznaczona to znaczy nie calculate optimal ino ta druga, a ja nagrywałem rok temu gta IV i calculate optimal było zaznaczone i tak się nagrała więc? jak to jest?

i odnośnie gta co ci ludzie mają? gram a tu koleś jedzie autobusem a ja corvette i nie moge go wyprzedzic i co raz szybszy jest jakieś mody czy coś? albo strzelam w kolesia a ten siedzi w aucie i nic mu nie jest

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    mody kody i inne bajery a jesli chodzi o nagrywanie to jest tak tylko w najnowszym imgburn przynajmniej tak mi sie wydaje

Wczytywanie...

Poleć forum