1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z dyskiem czy pendrive save i inne sprawy.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Lipiec 31, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam! W ostatnim czasie zamówiłem nową konsole slim 4gb + Fear 3 i fable 3. Mam kilka pytań odnośnie pedriva a dusku. Wypunktuje aby było bardziej przejrzyście:
    1. Konto gracza i save z gier zapisują się na dysku czy na wbudnowanej pamięci konsoli?
    2. Zostało mi jeszcze jakieś 300 zł. Za tą kwotę zamierzam kupic gry, lub dysk. (na chwile obecna mam pendrive 16gb z dobrą prędkością odczytu) Lepiej zainwestowac pieniądze w gry czy dysk?
    I to chyba tyle, proszę o odpowiedzi i swoje sugestie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLedwon

PLedwon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1) Dowolnie gdzie chcesz. Lepiej chyba na konsoli bo jak wyjmiesz pena nadal będą.
    2) Moim zdaniem gry. Na penie zainstalujesz 2 gry. W gry możesz grac prosto z płyty jak co a i w więcej niż 2 gry chyba nie będziesz grał jednocześnie.

4. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No chyba, że zamierzasz używać kont z punktami/grami(temat przewałkowany na forum i necie). Wtedy lepiej zainwestować w dysk, a później korzystać z dostępnej furtki w dystrybucji cyfrowej:p

5. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Zaamówiłeś konsolę na muve.pl? Jeśli tak mam pytanie

6. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia: