1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z dysku na Ixtreme

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yugo, Listopad 23, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!
    Pytanie czysto teoretyczne (jeszcze nie mam konsoli , wcześniej miałem ale oryginałkę , ale teraz zamierzam brać przerobionego x360 , skończyłem już z multi niestety , cena golda mnie wykończyła ;P).

Czy jeżeli mam przerobiony x360 (np. ixtreme 1.5 , bo taki fw ma konsola kumpla którą zamierzam brać) i kopię gry na płycie , w konsoli będzie dysk ,włożę płytę do konsoli , wybiorę Y (wgraj na dysk) i jak wgram na dysk to da radę odpalać tą grę z dysku (rozumiem że płyta będzie wymagana podczas gry , ale będzie tylko do wczytania startu czy jakoś tak a potem to leci all z dysku) ofc. z płytą w środku?
    Chodzi mi o nieużywanie napędu = lżejsza praca X360 = cichsza praca X360 = mniejsze ryzyko RRoda :)

@edit
    Dysk w konsoli jest zbanowany , jak go odbanować?
    Czytałem że wystarczy jakiegoś dasha od M$ wgrać i on odblokowywuje HDD , to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wgrywasz dash 9199 i będzie gitara albo ten nowy .611 i czekasz z przeróbką na lt+ :)

4. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Jeżeli chodzie o obandowanie dysku wpisz w gogle Xbox 360 nxe2010 jest to zbiór plików która trzeba wrzucić na dysk by go obandować

5. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Czyli rozumiem , że jak odbanuję dysk , to BĘDE MÓGŁ WGRAĆ KOPIĘ GRY NA DYSK (PIR..ata) i odpalać z dysku (rozumiem że płyta w napędzie ale potrzebna na początku do zweryfikowania gry)?

6. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dokladnie.
    Naprawde duza oszczednosc lasera. Przede wszytskim o wiele cichsza praca xboxa.

7. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    A jak się ma sprawa , gdy mam przeróbkę ix1.5 (wave2 czyta) , gry na wave3 i muszę je odpalać wcześniej wkładając boot disc? (activate.iso).

Wkładam activate iso do konsoli , potem grę (kopię , tzn. pirata z karaibów ;>) , zgrywam na dysk i jak bede chcial grac z dysku potem to znowu Activate.iso (zeby znowu wczytalo gre) , potem kopia do napędu i odpalam z dysku nie?i przyjmie ją nie? po wcześniejszym activate?

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ix 1.5 nie obsługuje activate.iso

9. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Radziłbym Ci wgrać LT+, jeżeli oczywiście masz jeden z obsługiwanych napędów. Wydaję mi się, że już wcześniej miałeś nagrane płyty z wyższym Wave niż 2? Więc albo jeszcze raz nagrasz gry i zmienisz wave, albo zrobisz nową przeróbkę.

10. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    @krisr77
    Mam boot disc ;>

11. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tzn ze nie masz ix 1.5

12. kamilol12

kamilol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dash Lt 1.1 (9199)

13. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    To jakie mam iXtreme ;O?
    Sprzedawca mówił że 1.5 , ale skoro 1.5 nie obsługuje boot disca , to co jest ;>?

@topic
    żeby zakończyć.

Wkładam boot disc , potem kopie gry , wgrywam na dysk , i mogę odpalać z dysku :)?
    I jak wyłącze konsole to znowu boot disc , potem kopia i lecimy z hdd?

Wczytywanie...

Poleć forum