1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z profilem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez vonGrzegorz, Luty 19, 2014.

1. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ostatnio napotkałem się ,,super okazję" na allegro RYSE: SON OF ROME XBOX ONE WERSJA CYFROWA + GRATIS (3980694918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2 gry za 139,99 jak myślicie czy to całkiem legalne jak piszę sprzedawca i co na to MS ja obstawiam BANY na nowe konsole jeżeli gra przekroczy magiczne 10 użytkowników a wy co o tym sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Wielu użytkowników już wspominało o blokadach i wielu od dawna gra.
    Sprawa wygląda tak, że jeżeli twoje konto nie zostanie odsprzedane to powinno być ok, czyli powinno się zmianiać hasła od razu. Druga sprawa to etyka tego zagrania czyli nowe konto odsprzedane jest zawsze podstawą do bana (jeśli będzie wykryte) oraz finansowanie które może być nielegalne.
    Ja polecam konto US i karte mastercard do niego.

4. celkla1

celkla1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to jest z tymi grami cyfrowymi? Kupiłem konsole z 4 grami cyfrowymi które już były na konsoli skasowałem wszystkie konta zrobiłem moje własne Mogę się z kimś innym wymienić np. ja mu udostępniam jakieś konto on mi?

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie da się w ten sposób , gra jest przypisana do profilu , jest opcja że ja pożyczam tobie zawartość mojego profilu - moich gier i odwrotnie( w świetle polityki ms niedopuszczalne haha akurat) jestem chętny do zamiany grami mam kilka tytułów ; nie oddaję mojego profilu na własność tylko na czas pobrania gry ,gram na takim sposobie w gry z innych profilów i na sieci xbox live także, trzeba to z głową robić żeby nie było bana

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/9033,Cyfrowa-wymiana-gier-w-Xbox-One-bedzie-mozliwa.aspx

alternatywa to chyba jak na forum wspominali użytkownicy założenie konta na Amerykańskim rynku i doładowanie w dolarach taniej niż w UK ceny gier cyfrowych różnią się nawet ok 100 -150 zł, zamiana FREE więcej na priv

6. celkla1

celkla1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm no to o to mi chodzi ja udostępniam mój profil ty swój i się wymieniamy, czyli jest to legalne czy można dostać bana? jeżeli nie to zapraszam na priv chętnie si ewymienie

7. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Można dostać bana za to zresztą na oficjalnej stronie na forum już jest koleś co za to dostał...według regulaminu nie można udostępniać hasła i loginu innym osobom

8. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Teraz, jak podał dyrektor dywizji Xbox Marc Whitten, użytkownicy będą mogli bez przeszkód grać w udostępnione w sieci gry po zalogowaniu się do usługi Xbox Live, nawet jeśli dana konsola nie będzie przypisana do danego konta. Gry i aplikacje w postaci cyfrowej 'przemieszczają' się wraz z ich właścicielem, dlatego możliwe będzie ich wykorzystanie na jakiejkolwiek konsoli Xbox One. Dodatkowo, gra zakupiona cyfrowo na konsoli przyjaciela, będzie widoczna na koncie właściciela produktu i dostępna na każdej innej konsoli - powiedział Whitten."

Nie ma mowy o żadnym banie w przypadku X1. To nie czasy X360 gdzie były licencje i inne głupoty. Teraz możesz iść do kumpla, który ma również X1. Zalogować się na swój login i podbrać na jego konsolę grę zakupioną przez Ciebie. I to wszystko jak najbardziej LEGALNIE. Kolega pożycza od Ciebie grę a nie ją kupuje na własność. Gra jest przypisana do Twojego konta. Jak kolega ją skasuje ze swojej konsoli, to nie będzie jej mógł pobrać ponownie. Chyba że znowu zaloguje się na Twoim profilu. Pozatym nie ma przecież nigdzie nakazu, który każe skaskować Ci grę od razu jak kolega się wyloguje z Twojej konsoli.

A wracając do kont z grami na X1.

W najgorszym przypadku zostanie zbanowane lewe konto, jeżeli gry na nim zostały kupione za kradzione pieniądze. Jeśli konto jest jak najbardziej OK, to można "wymieniać" się grami na legalu.

9. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28

właśnie to obadaliśmy z użytkownikiem celkla1 jest pozytywnie...

10. rbej

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba mieć tylko zaufane osoby do "wymiany", ponieważ bez problemu można zmienić od ręki login i hasło do konta. A po 30 dniach również maila i numer telefonu dających nam dostęp do konta jeśli zapomnimy hasła.

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    i jak kupiłeś tę grę na profilu bo ja też się nad tym zastanawiam BF 4 za 99 zł a 2 gry za 120 czyli jeszcze np FM5 jak dla mnie to prawdziwa okazja ale nie wiem czy to do końca legalne ?

12. vonGrzegorz

vonGrzegorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie odwazylem się nie wiadomo za co on te gry kupuję a dostać bana na konsolę za ponad 2 klocki szkoda by było tymbardziej że uzywke kupisz już za 100zł a grę na nośniku zawsze odsprzedaż

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

13. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    zgadza się w każdym calu

14. rbej

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na 100% kupione są za pomocą kart kredytowych. Zapewne kradzionych. Bana na konsolę nie dostaniesz, co najwyżej zablokują lewe konto. MS sam sobie strzelił w stopę usuwając licencje i przypisując gry do konta a nie konsoli. Teraz LEGALNIE we wszystkie zakupione przez Ciebie gry możesz grać na każdej konsoli na świecie. Wystarczy zalogować się na dowolnej X1 i pobrać gry, które znajdują się na Twoim końcie. MS nigdy nie udowodni Tobie że kupiłeś konto z grami. Po prostu kolega wpadał do Ciebie, zalogował się na Twojej konsoli i pobrałeś gry. Skąd miałeś wiedzieć że jego konto jest lewe??.
    Jedynym problemem jest problem moralny, bo wiadomo że konta są lewe i kupując takie gry, dajesz kasę złodziejowi a nie autorom gry.

1 osoba to lubi.
  15. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tanie cyfrówki z internetu - argument przy 4ech grach to wychodzi 75 zł /1szt , nie mam pytań , popatrzcie na titanfall na allegro jak schodzi..., gdyby producenci takie ceny zbliżone oferowali to gdzieś by mieli użytkownicy konsol płyty i wszelkiego rodzaju piraty , wedle wyboru

16. jaszczurka23

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to chyba lepiej dla użytkowników graczy mając taką opcję pożyczania gier od kolegów LEGALNIE .. przyznasz ?

17. rbej

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo fajna sprawa. MS chyba nie przemyślał tego do końca. Jestem ciekaw czy w darowaną grę może grać kilka osób jednocześnie.

18. avi__2002

avi__2002 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Dobre , tylko zaufane osoby mieć

19. avi__2002

avi__2002 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń

20. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    dołączam sie czy. czy jeden profil może być aktywny na dwóch konsolach i na dwóch konsolach grać w jedną grę?

21. rbej

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ""Teraz, jak podał dyrektor dywizji Xbox Marc Whitten, użytkownicy będą mogli bez przeszkód grać w udostępnione w sieci gry po zalogowaniu się do usługi Xbox Live, nawet jeśli dana konsola nie będzie przypisana do danego konta. Gry i aplikacje w postaci cyfrowej 'przemieszczają' się wraz z ich właścicielem, dlatego możliwe będzie ich wykorzystanie na jakiejkolwiek konsoli Xbox One. Dodatkowo, gra zakupiona cyfrowo na konsoli przyjaciela, będzie widoczna na koncie właściciela produktu i dostępna na każdej innej konsoli - powiedział Whitten."

MS zmieniło w styczniu regulamin Xbox Live i wymiana kontami jest nielegalna. Słowa Marc-a Whitten-a który niedawno opuścił MS można sobie teraz wsadzić w d.....

Ostatnia aktualizacja dokumentu: styczeń 2014 r.

H. Oszustwo i handel

Konta i tagi graczy są niemożliwe do przeniesienia. Nie kupuj kont ani tagów gracza od osób trzecich.
    Nie wchodź na konto lub nie usiłuj wejść na konto, które do Ciebie nie należy.
    Nie kupuj punktów kont Xbox Live Gold, gier, punktów Microsoft Points ani innej dodatkowej zawartości od nieautoryzowanych osób trzecich.
    Nie próbuj używać ani udostępniać nieuczciwych metod w celu uzyskania zawartości czy punktów Microsoft Points.
    Nie używaj konta w celu handlowania usługami czy zawartością w grze dla korzyści finansowych, czy też w celu uzyskania punktów Microsoft Points.
    Nie używaj usługi Xbox Live do celów komercyjnych:
    Konto można utworzyć wyłącznie dla siebie jako osoby fizycznej.
    Nie można tworzyć ani używać kont dla własnej firmy lub innych podmiotów gospodarczych.
    Nie wolno reklamować żadnych produktów lub usług na własnym profilu ani w żaden inny sposób w usłudze Xbox LIVE.
    Zabronione jest odsprzedawanie lub dalsze rozpowszechnianie jakiejkolwiek części usługi Live lub dostępu do niej.

K. Konsekwencje naruszeń zasad

W przypadku naruszenia Zasad postępowania lub Warunków użytkowania usługi wobec konta użytkownika lub jego konsoli mogą zostać podjęte następujące działania (choć nie muszą się do nich ograniczać):

Niektóre wykroczenia wiążą się z natychmiastowym zawieszeniem konta na stałe. Należą do nich w szczególności:
    Hakerstwo
    Modyfikacje
    Manipulowanie profilem
    Oszustwa
    Kradzież ze sklepu
    Kupowanie, sprzedawanie i kradzież tagów graczy lub kont
    Szczególnie obraźliwe wypowiedzi o charakterze rasistowskim
    Podszywanie się pod personel usługi Xbox
    Nagość
    Powtarzające się tworzenie nieodpowiednich tagów gracza lub zawartości profilu
    Publikowanie wirusów
    Publikowanie adresów URL witryn wyłudzających dane osobowe albo zawierających szkodliwe oprogramowanie lub wirusy
    Próba obejścia tymczasowego zawieszenia przez tworzenie kolejnych nowych kont może wiązać się z trwałym zawieszeniem nowego konta użytkownika oraz możliwością rozszerzenia kary na konto oryginalne oraz wszystkie powiązane konta, a także wszelkie urządzenia, które zostały użyte do połączenia się z usługą.
    Wielokrotne naruszenia Zasad postępowania mogą wiązać się z trwałym zawieszeniem konta lub trwałym zakazem użycia jakiegokolwiek urządzenia wykorzystanego do połączeń z usługą.
    Jeśli tag gracza narusza Zasady postępowania lub Warunki użytkowania usługi, system automatycznie wybierze nowy tag gracza.
    Jeśli utworzona zawartość narusza Warunki użytkowania usługi lub Zasady postępowania, może zostać usunięta. Mogą też zostać podjęte odpowiednie działania dyscyplinarne.
    W przypadku nadużywania przez użytkownika funkcji rozmów głosowych lub wiadomości, możliwość korzystania z tych funkcji zostanie objęta działaniami dyscyplinarnymi.

FIRMA MICROSOFT NIE MA OBOWIĄZKU WYSYŁANIA UŻYTKOWNIKOWI OSTRZEŻENIA PRZED PODJĘCIEM TYCH DZIAŁAŃ. Jeżeli konto zostanie zawieszone podczas uczestnictwa w turnieju lub zawodach, firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za utratę potencjalnych nagród lub prestiżu związanego z turniejem bądź zawodami. Firma Microsoft nie ma obowiązku monitorowania każdej publikowanej wiadomości czy aktywności użytkownika, ma jednak prawo do usunięcia dowolnej wiadomości i wszczęcia postępowania przeciwko dowolnemu użytkownikowi.

W przypadku stwierdzenia naruszenia Warunków użytkowania lub Zasad postępowania firma Microsoft zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnych treści utworzonych przez użytkownika, zablokowania konta lub dostępu urządzenia do Usług, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Firma Microsoft zastrzega sobie także prawo do natychmiastowego zlikwidowania konta lub zawieszenia użytkownika, który narusza obowiązujące zasady.

PO TRWAŁYM ZAWIESZENIU KONTA CAŁA ZAWARTOŚĆ, LICENCJE, KONTO GOLD, OKRES TRWANIA KONTA I PUNKTY MICROSOFT POINTS SKOJARZONE Z ZAWIESZONYM KONTEM ULEGAJĄ PRZEPADKOWI.

http://www.xbox.com/pl-PL/legal/codeofconduct?xr=footnav

Wczytywanie...

Poleć forum