1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z siasiadem bez internetu w sieci wew.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lacky, Styczeń 4, 2013.

1. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam pytanko, czy jest możliwość gry przez sieć bez internetu.

Mam spasowane dwa x'y w sieci lokalnej, jednak ograniczyłem je na poziomie węwnętrznej sieci, czyli routerem oba widzę, oba pewnie też się widzą, ale tylko x'y nie mają dostępu do netu (z wiadomych względów).

Poza tym nawet jeśli włączę im neta to dopominają się o aktualizację, czego ja nie zrobię a bez aktualizacji nie mogę wejść w live.

Nie mniej interesuje mnie jedynie rozwiązanie gry po wewnętrznej sieci. Nie chcę łączyć się z netem.

Czy jest możliwość zagrania między dwoma konsolami ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    oczywiście, jeżeli gra wspiera system link

4. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak