1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z trybem co-op na 4 osoby?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Lulu93, Styczeń 24, 2009.

1. Lulu93

Lulu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w tytule tematu. Czy istnieje jakaś gra xboxa 360 którą można przechodzić w 4 graczy? Proszę żebyście nie wpisywali tu gier takich jak np. GH: World Tour, Rock Band (bo nie mam zamiaru wydawać kilkuset złotych na instrumenty) jak i gier sportowych bo wiem ze w nich można grac na 4 i np. wspólnie prowadzic drużynę w czasie sezonu... Ja szukam gry najchętniej jakiejś strzelanki lub slashera którą bede mogł przechodzic z kumplami na podzielonym/wspólnym ekranie. Możecie też podawac gry które można przechodzic wspolnie na 4 po spięciu 2 konsol kablem. Slyszalem (a nawet widziałem na Youtube filmiki) że w Halo 3 gdzie ludzie graja na 4 w kampanie, ale wydaje mi sie to jest wykorzystywanie jakiegos bugu w grze bo logowanie wyglada jakos inaczej itd. Ktoś z was gral w Halo 3 w kampanie na 4 na splicie? I jeszcze jedno pytanie czy ktoś z was grał w kingdom under fire circle of doom
    czy w tej grze jest mozliwość grania multiplayer na wspólnym ekranie czy tylko przez xbox live? Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi ponieważ uważam ze party gaming to najlepsze co oferuje nam konsola a chce korzystać z tego w pełni przechodzac jakaś grę z 3 kumplami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
  4. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy
  6. Lulu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Janku418 - z tego co wiem na jednej konsoli można grać tylko na 2 w left 4 dead. Mr_Bartku - Coda 5 mam, grałem ale kampanie można przechodzić tylko na 2 (vs jest na 4). Krzyzacu - czy Castle crasher można pobrac za darmo czy trzeba placić za to microssoft piontami? P.S. Ponawiam moej pytania: czy ktos z was ma Halo 3 i mogłby sprawdzić czy jest możliwoś przechodzenia kampani na wiecej niz 2 graczy? Czy ktoś z was ma kingdom under fire circle of doom i wie czy można grac w kilka osób na jednej konsoli?

7. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Lord of ring:conquest ale jest na 2 niestety;/

Ale polecam

8. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie to z Halo to nie jest żaden bug można grać normalnie na 4(looknij na pudełko od gry)

9. Lulu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W conquesta grałem z 3 kumplami (na 32' HD ready) i powiem wam ze zabawa świetna. Jeszce apropo Halo 3 widzę że piszą ze można grać na 4 w kampanie ale czy ktoś z was grał w 4 albo widział to na własne oczy bo tu - wg. mnie wiarygodne źródło Xbox & Xbox 360 Multiplayer Game Options pisze ze ze Co-op na jendej konsoli tylko na 2. Czy wiecie jak to jest z połączeniem 2 xboxów 360 system linkiem (podobno to zwykły kabem ethernet z końcówkami RJ 45 jeżeli dobrze pamiętam)? Czy ktoś z was grał na jednej z połączonych system linkiemł jakąś grę z kumplami (jeżeli tak to jaka to gra/gry? i jakie wrażenia były? Pytam bo mam zamiar zoorganizować takie xbox party gdzie (jak dobrze pójdzie) bedą 4 konsole oraz 8 graczy. Myślałem o graniu głównie w Gears of War 2 oraz PGR 4 (bo w te gry można podbno grać we 2 na jenej konsoli po spięciu ich w sieć lokalną). Odrazu mowie ze mam w domu 3 tv (14', 21' 32' HD ready) oraz monitor 19' 4:3. Myślicie, że te gry na takim sprzęcie i w takie gry bedzie sie fajnie grało? Ktoś z was uczestniczyl (grał) na takiej "imprezie"? P.S. Jaka jest cena kabla którym można połączyć konsole? Czy kupie go w każdym sklepie komputerowym czy to coś bardziej specjalistycznego?

10. kibbek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Sory.Po prawka.
    W Lord Of The Rings:Conquest Można grać 4cop
    A się rozpisałem i zapomniałem że można grać 4.

11. Lulu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe jak można grać w conquesta na 4? może podasz jakiś link do filmiku z gameplayem gdzie graja we 4 na podzielonym ekranie? Jak podasz to daje ci 1.000.000 zl w zlocie. Jak nie wiesz to nie gadaj bo tylko ludzi w błąd wprowadzasz. Ja wiem bo sam próbowalem na wiecej niz 2 i sie nie da. A tak wogule kibbek to gdzie ty sie rozpisałeś każdy z twoich 2 postów w tym temacie jak najdłuższy z twoich postów ma 16 słów?

12. kibbek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Sory pomyliło mi się z Normalnym Campaning.Zdarza się ale i tak polecam Grę :DD

13. Lulu93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. igorek23

igorek23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    a moge zagrać w Halo 3 Live na jednym x-boxie ?

15. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba wszystkie wrestlingi :) WWe 08/09 Legends of wrestlemania i inne :) To chyba najlepsze gry na 4 graczy

16. nocny portier

nocny portier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    gdańsk
  17. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    polecam Rayman riving rabbids na CO-OPa na 4 playery;)

18. Retsam1

Retsam1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja osobiście polecam Fuzion Frenzy 2, jeśli chodzi o granie w 4 na jednej konsoli to ta gra wymiata. Najlepsza jest do tzw. party gaming.

19. MistrzZen

MistrzZen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Podziele się swoją wiedzą:

na 4 osoby na 1 konsoli można grać offline w:
    - Fifa 10
    - COD MW2
    - chyba Halo 3

sprawdzałem już i wg mnie nie można grać w 4 osoby w:
    Left 4 dead
    Halo 3 ODST
    Forza 3

Dobrze by było wyścigi pograć w 4 osoby na 1 konsoli ale niestety nie znam może znacie jakieś wyścigi na 4?

20. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Blur i Sonic & Sega All Star Racing to chyba jedyne wyścigi na 4urke :) ogólnie polecam :)

Wczytywanie...

Poleć forum