1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z Xbox na X360 kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez synthhhh, Kwiecień 3, 2012.

1. synthhhh

synthhhh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem Doom3 po regeneracji, płyta wygląda ok, pod ostre światło, widać drobne ryski, jednak płyta zacina tzn pojawi sie logo XBOX i dalej przeskakujący dzwięk... (emulator na dysku) inne gry z x1 dzialaja np Fifa street która jest w gorszym stanie.

Na pc odczytalo płytę bez problemu tzn można zobaczyć filmik do czego płyta jest przeznaczona.

Posiadam flash LT2

I tu pytanie czy da rade przegrać grę przy pomocy zwykłej nagrywarki (ihas), jesli nie to w jaki sposób musiałbym nagrać płytę po pobraniu obrazu z sieci.
    oczekuje na odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    To masz zwykłą czy ihasa ? :)
    Tutoriale do nagrywania na forum

4. synthhhh

synthhhh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ihas z LTmax, na forum czytałem, aby przegrać gre z X1 trzeba mieć napęd z xboxa do odczytu płyty... i tu mam pytanie czy IHASem da rade (musze skoczyć do brata po nagrywarke)
    Umylem płytę woda i płynem ładnie się swieci ale dalej to samo, zacina się dzwiek konsola zawiesza się.
    EDIT:
    Problem odnośnie zacinania się rozwiązany... konsola "gryzła" się z ustawieniami z TV... nie wiem jak to mozliwe ale po zmianie trybu z 1080i na 480p gra ruszyła...

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Gry z pierwszego xboxa skopiujesz każdą nagrywarką z tego co pamiętam

Wczytywanie...

Poleć forum