1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z zdrapki ukończona, jak ją wymienić/sprzedać?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez MolKiller, Styczeń 13, 2016.

1. MolKiller

MolKiller Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik
    Witam,
    Jestem miesięcznym użytkownikiem XO (pierwszej konsoli po latach). W zestawie dostałem dwie gry Tomb Raider i jedną ukończyłem. Była instalowana z zdrapki na moim głównym koncie, czyli domowym, na którym mam XBL, kupione fitnesy dla żony i gry dla dzieci, czyli profil którego raczej nigdy nie wymienie i nie sprzedam.
    I tu chyba popełniłem błąd że tego TB z zdapki dodałem do tego konta, bo teraz to już się chyba nie da "odinstalować" tej gry z mojego porfilu, czyli przenieść licencji i np wymienić się tą zdrapką z kimś. Mam rację?

Mój plan na następne instalacje gier do których nie wrócę po ukończeniu jest taki aby każdą instalować na osobnym profilu, tak aby później móc się z Wami ;) wymieniać itd.

Ma to sens czy jest lepszy sposób na późniejsze "uwolninie" gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma takiej opcji gra jest na stałe przypisana do konta.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak jak Ci napisał Set. No, a tak jak mówisz, jak nie chcesz do czegoś wracać, a wolisz kupować wersje cyfrowe to dopisuj każdą grę do nowego profilu. Jak ograsz profil możesz sprzedać wraz z e-mailem itd :)

Wczytywanie...

Poleć forum