1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra z zewnętrznego HDD Jtag

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wzdryngiwacz, Sierpień 24, 2011.

1. wzdryngiwacz

wzdryngiwacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wzmagam się z tym i nie umiem poradzić
    Mam dysk USB 500 GB sformatowany na FAT32. Na tym dysku XBOX przygotował sobie swoj plik 16 GB i tam mam wgrane xexmenu.
    Na dysku istnieje jeszcze katalog Games\Alien Breed Trilogy\ z rozpakowanymi plikami iso tej gry. Rozpakowałem przez Xbox Image Browser
    Po odpaleniu xex menu jest tylko czarny ekran. Gdzie robię błąd ?

EDIT. Pojawia mi się już nazwa gry w xex menu ale po jej odpaleniu mama czarny ekran a konsola juz nie reaguje na nic :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Zainstaluj najnowszego Dash Launcha. Często naprawia problem z czarnym ekranem.

Wczytywanie...

Poleć forum