1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra - Zagadka ...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez marcin666, Styczeń 17, 2009.

1. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam ,XBOXA mam od niedawna i parę fajnych tytułów zdążyło się już przez niego "przewinąć" ,ciągle jednak brakuje mi jakiejś gry w której akcja toczy się dość wolno i jest raczej oparta na powolnym łączeniu w całość faktów ,zagadek i łamigłówek (np logiczno - matematycznych) ,które to rozwiązuje się w klimacie ciemności ,niewyjaśnionych zbrodni czasem także z udziałem zjawisk paranormalnych .Macie jakieś propozycje odnośnie nakreślonego przeze mnie scenariusza ??? Jeśli tak piszcie ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Gry spełniającej wszystkie powyższe twoje wymagania chyba nie ma ale jeśli chodzi o mroczny klimat, zjawiska takie i owakie to zagraj może Condemned 1 a jeśli ci się spodoba to później zapodaj 2.

4. bad

bad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Fahrenheit...genialna gra i idealnie pasuje do twojego opisu :) Aczkolwiek to gra na pierwszego xboxa (działa na 360, można nawet kupić przez marketplace). Mimo tego polecam gorąco.

5. marcin666

marcin666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dzięki ,czekam na więcej propozycji ...

6. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja ze swojej strony polecam Alone In The Dark.

7. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    F.E.A.R

Kozak gra :) Polecam 1, i 2 Projekt Origin. A także nieoficjalne dodatki.

Wczytywanie...

Poleć forum